Pārskaitījumi

Pārskaitījumi - jautājumi un diskusijas

Ko nozīmē nosaukums "rezervēts" internetbankā? (11)
Nu, saprotat... ir konts, ir "pieejams", ir "atlikums", bet kas ir "rezervēts"? Es varbūt pareizi saprotu, ka ir noticis darījums, bet saņēmējs tā kā naudu saņems(tb kāds neta veikals), bet vēl nav fiziski "atskaitīta" tā ...
Es tik tāpat pajautāju- pašam gandrīz reiz izdevās iegādāties 8 biļetes uz Drēzdenes operu, jo biļešu pirkšanas portālā angļu versijā "enter" tā labi nestrādāja, kad pārgāju uz vācu val., tad arī angļu variants nostrādāja un uz e-pastu pienāca paziņojums, ka man rezervētas ne tikai 8 biļetes, bet arī bankā rezervēti bez maz 300 LVL!:) Iepērkoties Rimi vai Maximā ar karti arī tā samaksātā nauda kontā parādās kā rezervēta vēl vairākas stundas. Vismaz Swedbankā un Hipobankā. Un cik reizes nospiedi pogu "pirkt" vai "enter"?:)) Tieši tā! ļoti vienkārši ;)...Prece tiek uzskatīta par apmaksātu brīdī, kad nauda ir ienākusi pilnā apmērā Pārdevēja norēķinu kontā...līdz tam tā ir rezervēta :) ··· Pārskaitījumi: Ko nozīmē nosaukums ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Naudas pārskaitījumi no ārzemēm. (7)
Cik un kā drīkst pārskaitīt, lai mūsu ierēdniecība nesāk virsū skriet?
Labāk vienkārši neslinko, bet pats samaksā visus maksājumus. Pārējo iedod skaidrā naudā.
Te likumi mainās kā vējš. Šodien maksā mierīgi, bet rīt rēķinu piestādīs. Tūlīt Oiropas nauda beigsies visādi brīnumi sāksies.
Radiniekiem{laulātajam, bērniem, vecākiem} skaiti cik gribi, ja vairāk par 4000 skaitīsi gada deklarācijā viņiem tikai būs tas jāuzrāda, bet nodokļi jāmaksā nav. Skaiti no konta uz kontu internetbankā, nebūs nekas jāmaksā Paņem Revolut karti un skaiti bez problēmām... https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/vid-skaidro-kuros-gadijumos-jam 1400eur gada laikā. ··· Pārskaitījumi: Naudas pārskaitījumi no ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Naudas pārskaitījums uz Latviju. (14)
Cik lielu summu var pārskaitīt no ārzemēm uz Latviju lai VID nerastos lieki jautājumi.Vēlos iegādāties īpašumu.Neesmu ne deputāts,ne ministrs kam VID un KNAB liek mieru.
VIDam interese radiisies mirklii, kad naudas suutiitaajs, kad buus ticis izsaukts uz banku, nespees tai izskaidrot savas finansu pluusmas legaalo izcelsmi. esi patriots samaksā vidam,tad knabam un citiem dienestiem +neaizmirsti par deputātiem,tad Tev paliks pāri kādi 25%,tad varbūt Tevi neviens neaiztiks..))) Vajag maksat nodoklus nevis tirinaties! Kādi gan VID var rasties jautājumi, ja esi nodokļu maksātājs citā valstī, dari ar savu naudu ko gribi. Ja vien tas nav mazdārziņš, nesanāks. Ja arī pārskaitīsi naudu paslepus, pie vērtīgāka īpašuma iegādes tāpat ziņas visticamāk nonāks pie vid.
Bet ja atrodies ES un nodokļus no tās naudas esi nomaksājis, tad maksimums iespējams paprasīs starpību, bet nav dzirdēts, ka tā dara.
··· Pārskaitījumi: Naudas pārskaitījums uz ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Pārskaitījumi no ārzemēm (13)
kā visizdevīgāk pārskaitīt naudu no ārzemēm (no Vācijas) uz Latviju ?
caur internetbanku, nebuus nekur jaaiet, protams, ja taada ir :) paypal nedarbojas? Aizej uz banku un no tava konta ar Uberweisung bez maksas pārskaita. Vai ar par kādiem 20 santīmiem. paypal nav izdeviigs jo njem procentus par ieeju/izeju ja naudu paarskaiti.
visizdeviigaak ar paraleelo paarnesi - atrodi kaadu kuram simetriska probleema un mainieties ar naudu uz vietas :)
No bankas...nekaadas komisijas...banka savu noslauc par konta apkalposhanu... ··· Pārskaitījumi: Pārskaitījumi no ārzemēm lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Vai ir pieredze ar paysend sistēmu? (7)
emsu LV un man kāds no Amerikas veica pārskaitījumu caur paysend kontu viņam uzradās aizgāja un parasti ienākot stundas laikā, bet pagāja 3 dienas no nauda man joprojām parādījusies kur to meklēt ? kāda JUms peiredze ?
Pieredzes nav.
Tev kāds labi zināms cilvēks it kā naudu ieskaitīja? Nav gadījumā kāds atvaļinātais ASV ģenerālis, kuram sieva mirusi un nav neviena tuvinieka? Ja pieprasīs tev atskaitīt to naudu atpakaļ, tad noteikti viņš. Un kontrolē savu kontu, jo numuru jau esi iedevusi nez kam.
Bet cerēsim, ka viss būs labi, un naudu skaitīja pazīstams cilvēks.
Normāliem servisiem ir atbalsta kontakti. Un šai gadījumā, ja nauda nav saņemta , lai pie atbalsta vēršas tas, kurš sūtījis. Ja tiešām labs paziņa. Sanneemeejs neko dariit nevar. Jo suutiitaajam jaapazvana tam kantorim, tas viss. Varbuut maksaajis ar krediitkarti, un taa noblokkeejusi , jo International utt. Ir pozitīva pieredze ar paysend. Komisijas maksa ir ļoti neliela, bet nauda var aizskaitīties kā nu kuru reizi. Lai nauda ienāktu Tavā kontā, kādam citam cilvēkam no LV ir jāveic pārskaitījums uz ASV. Ā, vēl - naudas nosūtītājam statuss uzrādās "procesā", ja vēl maksājums nav saņemts. Kad nauda aizies, statuss būs "izpildīts". ··· Pārskaitījumi: Vai ir pieredze ar paysend ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Cik ilgā laikā Francijas banka pārskaita naudu uz Latviju (10)
Gaidu jau 40 dienas,bet nekā.bankā pateica,ka otrā galā nedod atbildi.
Pārsvarā 6-8 nedēļas. Čeku? Tad 40 dienas vēl neskaitās, ka pat skaitītājs būtu ieslēgts. Pozitīvā gadījumā 2-3 mēneši, mazāk pozitīvā attiecīgi ilgāk. Ar čekiem var spēlēties zemēs, kur tā ir ikdiena (tradicionāli USA, bet visam jānotiek uz vietas, ne attālināti). LV tā nekad nav bijis un arī nebūs, šodienas FR tā arī ir jau pamazām aizmirsta lieta. SEPA pārskaitījums? Tas nav tas ko prasīju. summa? kaa sauc fr banku? ··· Pārskaitījumi: Cik ilgā laikā Francijas ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Western Union naudas atgriešana (7)
Jau ilgu laiku izmantoju Westernu, suutu naudu radiniekiem. Nekad nav bijis propleemu. Bet tagad esmu interesantā situaacijaa. Aizsuutiju naudu, bet izradaas radinam vina tagad nav vajadzīga, saka nevajagot. Ko darīt, nauda aizsuutiita, ...
Pēc cik tur dienām nauda "atnāks atpakaļ" ar to savu kodu ar izņemsi. Ja skaitīji no bakas konta, atnāks atpakaļ uz kontu. Protams ieturot maksu par pakalpojumu. Var saņemt atpakaļ bez problēmam, tikai zaudēsiet komisiju. divaini,,,man burtiski sajas dienas ta sanaca ar pastu,,,
nosutiju naudu,,,un pec 4 dienam atnaca pazinojums ,lai dodos uz pasta nodalu pec naudas,,,
Vai ar viņiem sazināties un pajautāt ir neiespējams? Ikvienu Western Union naudas pārvedumu līdz brīdim, kad tas ir izmaksāts saņēmējam, ir iespēja atsaukt vai veikt tajā labojumus.
Līdzīgam pakalpojumam Moneygram, ja pareizu atceros, tad noteikumos bija 45 dienas, kad neizmaksātu atgriež atpakaļ... Paskaties western noteikumos.
··· Pārskaitījumi: Western Union naudas atgriešana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kā pārskaitīt naudu no Francijas? (12)
Skaidro naudu gribu ieskaitīt savā vai sievas DNB kontā no Francijas? Kā rīkoties???
Visvienkāršāk atvērt kontu Francijā un tad no konta uz kontu.
Bet ja kontu atvērt nevar, tad ir taču kaut kādi tur amerikan ekspres, pasta bankas. Es gan tieši Francijas finansu sistēmā slikti orientējos.
17:21
Ta jau drīzāk vienkāršāk būs ar kulīti pār plecu ar visu naudiņu atčāpot uz Latviju :)
Ja teemas autors straadaatu, vinjam neviens nemaksaatu ´liquide´, toties buutu savs konts vieteejaa bankaa. Taa ir kaut kaada kreisaa nauda, visticamaak. Es nesaprotu, kas traucē ieiet jebkurā, tajā skaitā Francijas, bankā un par zināmu komisiju pārskaitīt naudu uz jebkuru kontu :) Ļoti neskaidrs jautājums. Jūs naudu vēlaties ieskaitīt Francijā un tad pārskaitīt uz LR DNB vai kā savādāk notiks šis darījums? ··· Pārskaitījumi: Kā pārskaitīt naudu no ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Pārskaitījuma cena no Lietuvas uz Latvijas Swedbank kontu (7)
Vēlos no Lietuvas swedbankas konta caut internetbanku pārskaitīt uz Swedbankas kontu Latvijā citai personai naudu.Cik tas maksā?
Un ja to pajautātu pašai Swedbankai? ;) Manuprāt neko tas nemaksā, ja biji domājusi, ka tagad esi pati tur... Tik pat cik starp LV Swedbankas kontiem Ja jāpārskaita eiro naudiņas, tad tas varētu maksāt 0.36 EUR. Ronta, Swedbankas kontā pārskaitijumi bezmaksas savā starpā, Lietuvā arī eiro, un arī Swedbanka. ··· Pārskaitījumi: Pārskaitījuma cena no ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu