Pasts

Pasts - jautājumi un diskusijas

Sūtījumi ar starpilsētu autobusu - pieredze (13)
Kāda ir jūsu pieredze sūtījumu nodošanā ar starpilsētas sab. transp. šoferīšu starpniecību? Vai šoferīši ir bijuši laipni un ņem tādus sūtījumus, vai jūs šoferīšiem par šāda veida starpniecību esiet maksājuši; ...
Tikai pozitīva,laipna apkalpošana,nekas nav pazudis.Jāsaka atklāti -to naudiņu par bagāžu, šoferis patur sev un somu noliek pie personīgajām mantām. Vasaras vidū runāja, ka atsevišķi autoparki šādus sūtījumus aizliegs. ja tik ļoti rausties, sūti pa pastu vai izmanto pakomātu Skatoties, kas un cik tālu jāsūta. Prasti eiro vai 2 eiro esmu devis. 1x bija, ka nokavēja atnākt pakaļ, bet šoferis bija nodevis autoostā to sūtījumu un varēja viegli viņu dabūt.

Kopumā neslikts veids, bet, iesējams, ka labāk ar kādu pakomātu kaut ko sūtīt.
No Rīgas var sūtīt ar autopastu, kas pilnīgi oficiāli pieņem sūtījumu un pēc tam iedod šoferiem.
Daudzpadsmit gadus atpakaļ ar šoferiem pat nauda tik sūtīta un ne mazas summas, viņam jau diži neinteresē kas tajā vīstoklī ir.
··· Pasts: Sūtījumi ar starpilsētu ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kā, lai nosūta paciņu uz Izraēlu? (5)
Vēlos nosūtīt paciņu uz Izraēlu! Paciņā būs šķidrums, precīzāk krems/losjons... Pasts neatļauj, vai ir citi labi un lēti vairianti?
Nez vai citi bûs. Pasts neņem jo pakas lido, bet lidmašīnās šķidrumu sastāvu grūti identificēt, tādēļ vienkāršāk ir aizliegt vispār. Var mēģināt iedot paciņu kādam paziņam kas ar auto dodas uz turieni. Respektīvi, praktiski nereāli. :) Vai tad tur krēmus veikalos netirgo, ka jāsūta? dpd, ups, fedex.....utml Var mēģināt pastā,nesakot kas iekšā,
Varbūt ka kautkur neizķidā,bet garantija ka aizceļos arī nav..
Ja sūta vēl kautko.tad labāk.
Gan jau laiž caur skanneri vismaz vai nu pastā, vai pirms lidmašīnas - tā taču ir valstu, kas baidās no teroristiem topā. DPD tik pa Eiropu. ··· Pasts: Kā, lai nosūta paciņu uz ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Alternatīva Latvijas Pastam. (19)
Vai LV darbojas vēl kāda firma,kura nogādā pakas uz ārzemēm? LP strādā dārgi un neefektīvi,sūtot no LV pakalpojums ir 30% dārgāks un ceļā ir krietni ilgāk nekā pretējā virzienā,uz LV.
DHL Slētā reklāma :) LP gan nu nav dārgs salīdzinot ar DPD, izmantoju Ekspresspastu un esmu happy jo LP neskatās uz paku izmēriem, bet gan tikai uz svaru. Vislētākais ir www.lexsystem.com bet par pakas aizsūtīšanu bez iepakojuma bojājuma tie gan nevar atbildēt, bet ja iekšā koka kaste - tad jau nav vainas. Nav reklāma.Hermes no Vacijas uz LV-svars lidz 35 kg,pakas izmērs līdz 80 cm/pakas augstums+garums/ maksā 20 eiro.Pamēģini tādu no Latvijas aizsūtīt.
Vacu pasts-5-10 kg=22 eiro.
Un kas svarīgi-neviens Tavu paku neizokšķerē,atnes aizvērtu paku un sūti.Latvijā visu klientu klātbūtnē pasta darbiniece kārtīgi pārbaudīs pakas saturu. Arī laika ziņā,no Vācijas paka nāk 5-7 dienas,otrā virzienā nupat bija 3 nedēļas.
ar LP nekādu probu uz Norge sūtīt....ap 2 kg,ap 15 ls....bet citi pakalpojumu piedāvātāji prasa 3x vai pat vairāk! nedēļa gan paiet,bet dzelžiem tas nekaitē:) es par Latvijas pastu.tiesa,sutu uz ASV.desmit dienu laika paka ir pie sanjemeja,nekas nav izokshkjerets,viss kartiiba.labi,es nesutu tonnam,bet mani pilniigi viss apmierina. ··· Pasts: Alternatīva Latvijas Pastam. lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Sīkpaka sūtijums, Muitas krava :) (5)
Labu laiku jau pērkos i-netā ārpus ES... Bet šeku reku, atnāk pasaknis ka jābrauc uz Lidostu pēc pakas un ar visiem maksājumiem, invois... un būšot vēļ nodoklis jāmaksā... Līdz šim visas pakas nāca bez problemām... Neko ...
Kjiinieshiem ir arii labas lietas, tachu es neticu, ka par labaam lietaam nevajag maksaat adekvaatu cenu. Teiksim, microSD karte var maksaat 7usd, bet tas, ka tajaa var ietilpinaat uzraadiitos 32Gb ir driizaak sakritiiba, nevis regulaari taa notiek :)

P.S. Muita jau ar nav neko dumja. Ir prasiijushi arii paypal izdruku :)
Ja piesienas, tad tiek uzcepti "pareizie" maksājuma dokumenti, pavadzīmes un nekādu problēmu. Čakars neliels protams ir, bet maksāt vēl ne reizi naf nācies :D HDRS, esmu 2x pircis atminjas kartes pa leeto.

Abas reizes straadaaja :) Tas jau ir labi. Tiesa, abas reizes reaalaa ietilpiiba bija krietni mazaaka kaa virsuu esoshais uzraksts :)
P.S. Un ne man vienam taa :) Pilna google ar vaimanaam :)
P.P.S. Bet tas netraucee labas preces (paarsvaraa gan visaadus dzelzhus) iegaadaaties pa leeto. Pat, ja reizeem ir jaasamaksaa nodoklji :)
tas pats- planšete, uz pakas maksāja 10 dolārus.
paka bija atplēsta, muitā ieslēgta- un vilkos ar izdruku no paypal un maksāju pvn.
Vai tad atzīme uz pakas "Free commercial sample" vairs nedarbojas ? ··· Pasts: Sīkpaka sūtijums, Muitas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Tukšas neatveramas vēstules. (15)
Kāds nav saskāries te ar ko līdzīgu? Man te viena sūta tukšas vēstules, nav neviena paša simbola,atvērt līdz ar to arī viņas nevar. Noskaitos ,ka ko tādu var darīt nobriedusi sieviete , nolēmu atdarīt ar to pašu - bet ...
Kāds pa ceļam vēstules atver un burtus apēd. :))) Traks neesi, kādas šausmas nonāk jūsu pastkastēs. Kā jūs ar to tiekat galā? ...gribat par to parunāt? Nē, dabasmiili, tā ir zīme - nav liktenc 😂
Un ja uzraksta vēl viena, ko tu atbildi? Sory, es jau aizņemts?
CoCoSan, te kaudzēm raksta ikvienam. Jēga=0 burtu zagli nebija kam pērt. tagad tev dēļ tā jācieš. ··· Pasts: Tukšas neatveramas vēstules. lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kā planšetē atslēgt nevēlamus ienākošos sūtījumus? (11)
Samsung galaxy planšetē viens krievu iepazīšanās serveris (piereğistrējos tajā vien aiz ziņkārības) pāris reizes stundā sūta paziņojumus (redzami, planšeti ieslēdzot, turpat, kur ziņas par dažādu programmu ...
Vai tad likvidēt kontu "iepazīšanās serverī" nevar?
Bet ja nu tomēr noder. Skatos ka meklē krietni jaunāku, latvietēm diez vai Tavu gadu jauneklis vajadzīgs, bet krievietēm, vismaz spriežot pēc pārraides "Davaj poženimsja" vienalga cik vecs, ka tik vīrietis.
Visu izsaka "viens krievu iepazīšanās serveris", Samsung galaxy planšete te nav pie vainas un ar to nebūs nekāda sakara paziņojumu atsūtīšanā Tev.
Meklē "vienā krievu iepazīšanās serverī" kā atrakstīties, vai gaidi kamēr pāries. (atiestati Samsung galaxy planšeti sākotnējā rūpnīcas stāvoklī un pārformatē karti, ja ir iepriekš, saglabājot sev dārgo)
Pie vainas ir push notifications. Katrai aplikācijai ir iespēja tos atslēgt. Uzmanīgi izpēti pašu ienākošo sūtījumu - varbūt tajā kaut kur, ar pavisam maziem burtiņiem atradīsi info kā atrakstīties. Vai arī ej uz pašu saitu un meklē informāciju tur. Pag, es saprotu, ka pieraksts saitā vēl ir aktīvs? Tad meklē konta (profila) uzstādījumos, kur varētu būt izvēlne par e-pasta paziņojumiem.
Tādas vietnes ir aktīvas - "iedēj oliņu" Tavā datorā un ilgi nevar tikt vaļā par izrakstoties ...
Opciju izdzēsties iepazīšanās serveris nepiedāvā. :(
Tā nevar būt. Kas tas par saitu?
··· Pasts: Kā planšetē atslēgt ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Dators nevar atvērt vēstuļu pielikumus. (10)
Vienus pielikumus atver, bet citus never,pieprasa kaut kādu maksas programmu...
7zip- lieliskis arhivators, tīrs vienkaršs, ver vaļā populārākors arhīvus, piedevām bezmakas un bez visādām drazā klāt.
www.7-zip.org
un kā tie pielikumi saucas?(ar visu paplašinājumu aiz punkta)
aber varbūt labi, ka nav vēl atvērti....
gan jau , ka vajag WINZIP.
Ir vissaadi free file openeri. Neesmu meegginaajis pats, bet....Tikai skaties, ka neielaadee vissadus meeslus, no kaa veelaak vallaa nevareesi tikt ! ( ceru , ka atpaziisti SAVAS programmas "control panel-programs")
Te viens googlee piedaavaajas :

http://www.freefileopener.com/
(pieprasa kaut kādu maksas programmu...), kādu??? Man prasa maksas programmu .rar pielikumiem. Es tik nospiežu extract here, un viss notiekas. ··· Pasts: Dators nevar atvērt vēstuļu ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Teksts atverot inbox.lv (3)
This is a version of http://www.inbox.lv/index.html.ru as it looked when our crawler examined the site on 4/18/2007. The page you see below is the version in our index that was used to rank this page in the results to your recent query. ...
Kādu TIEŠI adresi tu raksti, kad šis parādās? Vispār, šamā teksta autors ir robots.txt, bet man liekas nav svarīgi šobrīd apspriest kas tas ir.
Es apskatītos vai tev dns`a servera adresi kāds zarazkins nav nomainījis(bet hvz vai).

Start>run>ieraksti CMD[enter]>raksti ipconfig -all[enter]>tur būs DNS servers, salīdzini vai tie sakrīt ar tava internetprovaidera(isp) līgumā dotajiem.

BuutlsBamtrinketls - nav jaabuut iipashi gudram, lai saprastu, ka adrese, ko raksta ir www.inbox.lv Aziistos godiigi. Neievietoju un ko noziimee nezinu. ··· Pasts: Teksts atverot inbox.lv lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kaa piekljuut savam, vecajam (100 g. nelietotajam) e-apollo.lv epastam?? (8)
Caur kurieni.....?? Google met aaraa lattelekom, diivainaa kaartaa...! Patiesiibaa, pie shaadas dilemmas nonaacu, sakaraa ar ebay. Prasa: Reset your password Opcijas: Get an email (****@e-apollo.lv) Get a text ( (371)-xxx-xx36* ) - ...
Es savu jau esmu norakstījusi zaudējumos. Nu jau krietnu laiku apollo e-pasts ir zem lattelekom. Diemžēl .
Šajā e-pastā var tikt iekšā caur www.ltk.lv
Pamēģini caur webmail.lattelecom.lv Lai izdodas! Godātais klient!

Paldies, ka saziņai izmantojat Lattelecom pakalpojumus. Lai arī turpmāk nodrošinātu tikai kvalitatīvus pakalpojumus, esam paplašinājuši funkcionalitāti elektroniskā pasta pakalpojumam.

Turpmāk E-pasta kastīte Jums nodrošinās ērtāku, drošāku un arī plašāku funkcionalitāti:

- stabilāku e-pasta darbību;
- pilnveidotu drošību ar daudzlīmeņu drošības mehānismu (vairāklīmeņu ugunsmūris, e-pastu plūsmas kontrole pret pārslodzi, vīrusu un surogātpasta kontrole un citi);
- e-pasta vide būs piemērota jaunākajām interneta pārlūkprogrammām un mobilajām ierīcēm.
Vairāk par e-pasta kastītes jauno funkcionalitāti lasiet šeit

Līdz ar to, sākot ar 2014. gada 1. jūliju, elektroniskā pasta pakalpojums @apollo.lv būs piedāvājumā tikai par maksu. Pakalpojuma abonēšanas maksa būs 1,45 EUR/mēnesī (bez PVN), pilna maksa ar PVN – 1,75 EUR/mēnesī.

Ja pašlaik izmantojat Lattelecom e-pasta kastīti un plānojat to izmantot arī turpmāk par abonēšanas maksu, lūdzam par to informēt līdz 2014. gada 1. augustam, rakstot uz adresi lattelecom@lattelecom.lv. Ja nesaņemsim informāciju, e-pasta kastītes darbība tiks pārtraukta.

Sazinoties ar mums, lūdzam paziņot savu klienta numuru un e-pasta kastītes/šu nosaukumus, kuru/as plānojat izmantot.

Papildus jautājumus uzdodiet, rakstot e-pastu uz lattelecom@lattelecom.lv

Jums ir iespējas, saskaņā ar Elektronisko sakaru likuma un noslēgtā elektronisko sakaru pakalpojumu līguma noteikumiem, viena mēneša laikā no šīs vēstules saņemšanas dienas, izbeigt līgumu par pakalpojumu bez līgumsoda piemērošanas.

Cieņā,
Elīna Abika
Privāto klientu daļas direktore
SIA Lattelecom
Pakalpojumu funkcionalitāteParametri E-pasta kastīte E-pasta administrators
Apjoms 2 GB 2 GB
E-pasta kastītes caurlaidība (ienākošajiem un izejošajiem e-pastiem) 20 MB 20 MB
E-pasta kastīšu skaits 1 gb. 10 gb
Domēnu skaits* Nav pieejams 1 gb.
Antivīruss & Antispams Ir iekļauts risinājumā Ir
Antivīruss & Antispams Ir iekļauts risinājumā Ir iekļauts risinājumā

Pakalpojumu cenas Tarifi E-pasta kastīte E-pasta administrators
Ierīkošanas maksa Bez maksas Bez maksas
Abonēšanas maksa mēnesī € 1,75 € 11,50
Plus 5 GB, mēnesī € 0,61 € 0,61
ActiveSync, mēnesī € 0,24 € 0,24
Papildus e-pasta kastīte (pieejama tikai E-pasta administratora kontam), mēnesī Nav pieejams € 1,15
Pārreģistrācijas maksa € 1,21 € 7,30
Maksa par pakalpojumu datu maiņu € 7,26 € 7,26
··· Pasts: Kaa piekljuut savam, vecajam ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Vai var uzlauzt manu datoru caur inbox.lv? (17)
ja es ar kaadu sarakstos vaur inbox - tas cilveeks var kkaadaas veidaa uzlauzt epastu u nienakt manaa datoraa?? nedusmojaties par mulkkiigu jautaajumu - kas nezin tas vaicaa... es blondiine :)
teorētiski var visu ,bet praktiski vari neuztraukties ! Uzlauzt var, arī kompi var, gan jau pasežot un padomājot, cilvēks kas tevi pazīst, spētu vienkārši izdomāt tavu inboksa paroli. Vai tad viņa tev sarežģīta? Tomēr diez vai tev tas draud. Tā ka nesatraucies pār mēru, ak2 taisnība. Uzlauzt var visu un specialistam tas nav gruuti,bet es nedomaju kad tava pastkaste glabājas valstiskie vai komercialie noslēpumi.ta ka ne viens to nedaris ;) Var un arii dara!!
Pat sievietes - lai cik muljkjiigi tas izklausiitos, uzlauzh (varbuut ne gluzhi pashas) e-pastu, lai izlasiitu sev intereseejoshaa viiriesha pastu. Protams, ka vinju attieciibas peec tam izjuka pavisam, bet putru vinja savaariija kaartiigu..
Tak izlasiet, ko jūs apgalvojat!!! Jautājums: "...tas cilveeks var kkaadaas veidaa uzlauzt epastu u nienakt manaa datoraa??" Pieņemsim, "uzlauž inbox", tak CAUR TO IEKĻŪT PASTKASTES KLIENTA DATORĀ, nonsens! Tikai īpašniekam piepalīdzot var ko līdzīgu veikt. Tak alvita: pirms nosūti jautājumu pārlasi uzrakstīto, patreiz jāpiekrīt Tavam apgalvojumam: "es blondiine :)" :)))
··· Pasts: Vai var uzlauzt manu datoru ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu