Televizori

Televizori - jautājumi un diskusijas

Vai SAMSUNG LE32B530 ir iebūvēts dekoderis? (4)
Aizmugure ir kautkaada HDMI ligzda, tak televizors bez dekodera piesleegts antenai, neko neesot raadiijis (pirms tam ar to pasu decimetru antenu caur dekoderi ir straadaajis parastais TV)
Nekodētos kanālus vajadzētu rādīt, kodētajiem vaijag conax CAM + karti
Ja nekādi nesanāk, tad lieto veco dekoderi
Ir gan, pie tam atbalsta MPEG-2 un MPEG-4 standartus. Iespeejams, ka vajag ne tikai pievienot tv antenu, bet arii- kaa manaa gadiijumaa ar LG taalraadi-nodereetu ievietot televizoraa CAM moduli, savukaart tajaa tikai ielikt "Lattelecom" viedkarti ( taadu, kaada taa ir, speciaali nepasuutot maksas kanaalu atkodeesanu) - vajadzeetu nostraadaat un raadiit 4 kanaalus ! Lai skatītos Lattelekoma virszemes TV jebkurā gadījumā vajadzēs Conax moduli un karti, pat bezmaksas kanāliem. :) "kautkaada HDMI " ? Labais....Ir, ir tur antennas ieeja = atteelaa skaties.
Nu es neesmu veel ssodien redzeejis telluku bez parastas antenas ieejas.Un tur , protmas, raada tikai nekodeetos kanaalus. Taadi ir veel maz Latvijaa? Teiksim , ASV ir kaadi 20-30 parasto kanalu, ko raida "pa gaisu" metru, vai decimetru diapazonos.Bet HD labaa kvalitaatee, un pilni ar reklaamamm.TV neskatos jau sen. VIss notiek tagad Internetaa.
··· Televizori: Vai SAMSUNG LE32B530 ir ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
kanālu rediģēšana televizorā Philips (2)
tādas atsevišķas opcijas televizorā nav. cik varēju atrast netā , tad kanālu saraksts caur USB jānokopē zibatmiņā un ar programmas Philips Channel Editor palīdzību kanālus var mainīt vietām . jautājums - vai kādam ir ...
Kanālu rediģēšanas opcija Philips teļukos ir jau vismaz 15 gadus, uzmanīgāk jālasa lietošanas instrucija... Vajadzēja ierakstīt precīzāku modeli, bet vispār Philips tv var rediģēt kanālus. Par ērtu pasākumu, to gan nenosauksi. ··· Televizori: kanālu rediģēšana ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Marķiera traips uz LCD televizora (3)
Man majas 2 mazi berni nedaudz apzimejusi ar sarkanu markjieri 42´´ smart tv ekranu tiesi pa vidu, kas trauce skatisanai! Vai varu palugt Jusu padomu ka to varetu notirit?
Ja jau atbilžu nav, tad gūglis un tulkošanas līdzeklis Tev palīgs. Principā, cik es ātrumā no rīta apskatījos, notīra ar normāli nopērkamo LCD ekrānu tīrīšanas līdzekli. Tam, kas paliek nenotīrīts, uzklāj kaut kādu sauso aizkrāsošanas, tīrīšanas (?), pēc tam tas viss smuki noņemoties ar to pašu ekrānu tīrītāju.

Viss risks par veiktajām darbībām, protams, autora ziņā. Pirms kaut ko dari, palasi, ko un kā citi mēģinājuši darīt, kas ir līdzējis.
Markjieris labi naak nost ar parastajaam Pampers mitrajaam salveteem :) nesen FB klejoja superiigs foto, kur beerns bij ar sudokreemu nosmeereejis visu TV ekraanu :D Pameiģini ar nagu tirītāju ··· Televizori: Marķiera traips uz LCD ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
SAMSUNG TV kvalitāte (12)
Pēc 1,5 gada pamaniju uz ekrāna horizontālas svītras. Kas ir ļoti labi redzamas uz tumšiem vai gaišā fona. Youtube ,ir daudz video par lidzīgam problēmam. Vai kādam kas lidzīgs ir gadijies? Nesaprotu cik daudz naudas ...
Gribi kvalitāti - pērc Sony, nopirki samsūdu - nesūdzies - tu dabū to, par ko maksā, un par tām matricām no viena zavoda ar īsti nav taisnība - vienam tiek labākas, otram tās ko pirmais iizbrāķējis, trešam tās ko izbrāķēja otrais u.t.t. Jūs uz SONY ,vairs neredzesiet uzrakstu - MADE IN JAPAN !
Japanā,nav izdevīgi ražot ,jo jamaksa lielaakas algas. Tapēc visas ražotnes ir Kīna Un vel citur..

Ir lielaaa atškirība lecenzetām rūpnicām Kīna ,un pagrīdes ražotnēm Kīna.
Nevajag jaukt!
Jā gribi redzēt viltotas preces ar samsung uzrakstu ,pērc aliexpress!
Tur 70 proc.ir viltotas preces. Nesen pat viņus publiski bridināja!
LED TV,ir daudz "bērnu slimību "
Un ko dara ražotāji? Viņi parmetās uz 4 k!
šogad iznāks tirgū pirmie 4 k atskanotāji ,kuriem nebūs 3 d atbalsta.
Faktiski viņi visus uzmet ar to 3 d!
Samsung parstāviji nesen izteicās,kā 4 k Tv ,nemaz nevajag 3d! Un tas ir visai dārgi..
Tā kā visi kuri nopirka trīs d tv,apsveicu,jūs atkal uzmeta!
Vislabaakais, ka vissi pirmie UHD 4K telluki nebus nekur liekami peec gada, vai diviem, jo lai skatiitos UHD formaatu, tad vajadzees , ibj, HDCP 2.2 , nevis uz ssodienu esosso 2.0, vai apt tikai 1.4 . Un nekaadas software upgrades neliidzees, jo vajadzeet hardware jaunu. Karocce, varess izmest missense vissus 2014, un liela dalla 2015 nopirktos tellukus, receiverUs utt. Vissa taa audio/video industrija saak kaitinaat nopietni :(
Samsung kvalitaatee jau sena atpaliek ino, kaut piemeram LG kvalitaates. Lai gan daudziem cilveekiem patiik vinneejaa smart tv funkcija, kaa tas izveidots viss utt.
Bet es uzskatu, ka jaannem vienkaarsi daargaaki modelli, un viss buus ok, ja reiz tiessaam gribaas to Samsung razzojumu.Manam draugam 65" Samsung telluks iet jau 8 gadi, un nulle probleemas. Bet bija daargs, kad tika pirkts.
Ar 4k ,ir tas pats kas savulaik ar pirmiem LCD,un arī DVD .
Visi kas tos nopirka kad viņi paradijās,pēc gada novecoja.

DVD bez divx,bij vnk naudas izmešana. Par LCD ekrāniem,vispār bij mirgs. Sēdi un skaties 178 grādu leņķi.
··· Televizori: SAMSUNG TV kvalitāte lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Televizoru izmest vai .... (12)
Man ir televizors ( vēl platais). Viss kārtībā, tikai vajadzīgs dekoders. Pati nelietoju. Gribēju vienkārši izmest, bet tad iedomājos, ka varbūt ir citi varianti?
Ieliec SS. LV sludinājumu, ka atdosi. Cilvēkiem visādi klājas, noderēs un pašai būs prieks par padarīto. Es vienu labu krāsaino Samsungu ar visu pulti un ideālā kārtībā notirgoju vasarā par 20 ērikiem caur SS el vē. Atbrauca savāca paši. Pamēģini. vien brīdināšu, lai neesi šokā, ja tev vēl palūgs to televizoru pirms atdošanas aizvest un uznest.(pieredze) Mēģini kādam ārzemju tehnikas muzejam piedāvāt Fargo,man arī ir tāda pieredze. ··· Televizori: Televizoru izmest vai .... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
TV neiet play (4)
TV ir internets no kaimiņiem Wi-Fi. Itkā viss strādā, tikai nevaru apskatīties filmas onlainā. Tas nozīmē nav Play. Instalēt neļauj natbilst kautkas. Varbūt kāds zina, kā var dabūt to play iekš TV.
Interesanti, kas tas tāds ir par zvēru "Play" un ko tas ziemā ēd?? :D Uz televizora neko neuzinstalēsi, arī to adobe Flash player, bez kura neiet uz TV, teiksim, TV3 Play Ugunsgrēka atkārtojumi un citi raidījumi. Skaties videonomas, kur nevajag to Flash player, p., Krievijas. Teiksim megogo - viss rāda ideāli un vēl uz 1080 p. FullHD kvalitātē! aciimredzot zagtais wi-fis ir lloti leens , taapec neiet video.Ja nav vismaz paaris Gbaiti, tad necenties nemaz. Paarbaudi aatrumau kaadaa no web internet speed test.
Un tiem smartajiem tellukiem parasti tomeer tie brosveri ir knapi. Nu iznnemot pedeejos modellus, kas pat UHD 4K velk, kaa par briinumu.
Pareizi te arii saka, ka pats neko tur ielaadeet, flash player utt, nevari,. Iznnemot ja aiziesi uz settingiem tellukam, un ir iznaakusi sofwares upgraide tellukam .
Flash player visdrīzāk nav uzlikts. www.adobe.com un skaties tālāk ... Varbūt pajautāt pašam kaimiņam, kāpēc tev neiet viņa wifi tv play? ··· Televizori: TV neiet play lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kādu TV izvēlēties? (8)
Kādu TV varētu ietekt? Visas tās smart funkcijas nav vajadzīgas un plazmas ar neinteresē. Būtu vajadzīgs vienkārši labs TV kaut kur uz 40". Kas būtu jāņem vērā pērkot? Paldies un priecīgus svētkus!
projektoru, uz sieneas. HD, raada lloti labi muusdienaas pat pie dienas gaismas. Aiznnem SUPERmaz vietas, bilde pa vissu sienu utt.Bet nu protams tuuliit te uzradiisies gudrie dir - - -eji, kas iisteniibaa pat diodi no transistora neatsskkir, ar saviem tizlajiem padomieim. Tad jebkurš - bez smart TV funkcijas. Ir nedaudz lētāk - man viens tāds LG ir pieslēgts monitora vietā, krāsas izcilas. LG ir letāks ar attiecīgiem parametriem. Meita to iznesa no savas istabas un teica, ka TV vairāk negrib... Rezumē - tagad ir TV un monitors kopā. Uz doto brīdi vienīgais matemātiskais parametrs, kurš atšķiras dažādos TV modeļos, ir kadru atjaunošānās frekvence. Viss pārējais - krāsas, izvēlnes un pults ērtums ir tīri gaumes lieta. Ja gribas baigi iespringt, var, protams, doties uz veikalu un testēt. Jāatceras, ka TV tehniskie parametri ir krietni progresējuši, bet signāla kvalitāte pa lielam ir tāda pati kā desmit, vai ,nu labi, piecus gadus atpakaļ, un nekas neliecina, ka tuvākajā laikā tā varētu radikāli uzlaboties. Tāpēc jebkurš solīda brenda ražojums, kuram LV ir pieejams autorizēts serviss ( katram gadījumam ), būs gana labs.
Pamēģini parakņāties pa boot el vē forumu, tur var sagrabināt biki detalizētākas nianses.
Interesanti, ko tad tu skatīsies, ja tev nebūs pieejama smart ar krievijas bezmaksas videonomām? :D Nē, nu ja tikai miglas bildes, ko kabeļoperātori padod, tad jau ok.
Noteikti ņem Philips, jo viņam vienīgajam ir Ambilight , kas kolosāli uzlabo attēlu, skatoties TV tumsā. Bez tā es tumsā vai tādā tumšā laikā kā tagad, vispār vairs nevarētu skatīties. Un hercus skaties sākot no kādiem 400 uz augšu, lai nesmērē vecu modeli ar 50-200 herciem. Un vismaz FullHD. Es ceru, ka kačāsi filmas un slēgsi klāt ārējo, tad varēsi skatīties FullHD (1929x1080).
Mani izbrīnīja, ka (Ultra HD) palikuši tik lēti: http://www.1a.lv/tv_televizori/led_tv/philips_40pus6809
Bet vispār meklē letāko un labākko variantu lapā salidzini.lv
Es jau visas brīvdienas pavadu meklējot tur jaunu labu Monitoru - tās ir riktīgās dvēseles mocības, jo nevaru izšķirties par labu vienam vai otram :D Kāds nevar ko ieteikt pie viena? :) Pagaidām mans favorīts ir šamais: http://www.salidzini.lv/search.php?q=Philips+274E5QSB+27
Kabeļoperātora sliktā TV signāla kvalitāti var nedaudz uzlabot dekoderis ar HDMI savienojumu ar TV. Vai šķīvis uz jumta :) ··· Televizori: Kādu TV izvēlēties? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kuru TV īsti izvēlēties! (13)
Steidzami vajag atsauksmes par Philips 40PFS6609/12 un LG 42LB650V. Kuru izvēlēties, man iestājies samulsums abi mani uzrunāja. Lūdzu visas domas par viņiem abiem, cik uzticami viņi ir :)
Tikko nopirku LG 42UB820 4K par 500 euro,esmu apmierināts. Es ietu pēc LG, philips lai turpina ražot virtuves kombainus un elektriskos skuvekļus. Pievienojos abolam,tieshaam labs TV pa sakariigaam naudinjaam. perc,,,,,no taa ko gribi izveeleties,,,philips,,,,,lg,,,tas nav reali,,, Gribi kvalitāti - pērc Philips, gribi staipīt pa garantījām - pērc LG (paziņu lokā 2 gadu laikā 2 no 3jiem kas uzdrošinājās LG pirkt jau pabijuši servisā...) ··· Televizori: Kuru TV īsti izvēlēties! lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
LED televizori (47)
Lūdzu paskaidrojiet - kas ir LED televizors, ar ko labāks par citiem ? Skatos piedāvājumus , bet nesaprotu , kur varu redzēt izmērus ? Visādi skaitļi norādīti..
šitā smējies par atbildēm sen nebiju :D
tātad ko nozīmē "LED" - tas nozīmē, ka LCD ekrāns tiek izgaismots izmantojot gaismas diodees nevis dienas gaismas spūldzes mazo analogu. Šadam izgaismojumam ir vairāki plusi - vienkāršāka izgaismojuma barošana, lielāks spilgtuma maiņas diapazons, ilgāks kalpošanas laiks, lētāka izgatavošona. Pateicoties pēdējam punktam šobrīd nav vairs nopērkami LCD ekrāni/televizori ar cita tipa izgaismojumu.
Ekrāna izmēru parasti norāda diognālei collās, attēla kvalitāti vairāk par collām nosaka izšķirtspēja attiecīgi tiek apzīmēta ar HD 1280×720 FullHD 1920x1080 (4k)UHD (ultra HD) 3840x2160
led apzīmē to, kā vizuāli tiek transformēts signāls, kuru saņem ierīce. led, tā ir tehnologija, kuras pamatā ir kristāli(fiziski, diodes), bet tās ir kristālu īpašības, kuras tiek izmantotas, lai emitētu gaismas signālus. tie ir kristāliņi(robotu rokām radītas diodes), kuras emitē gaismu tev uztverāmā spektrā un tām darbojoties kopā, tu redzi nevis vienkārši gaismu, bet sev uztveramu attēlu.
led tehnoloģija ir kaut kas pavisam cits kā kineskopi vai, piemēram, dia-attēli.
tās ir diodes, kuras saņemot noteiktu spriegumu, izstaro noteiktas frekvences starus.
nezinu, kā lai vienkāršāk izstāsta. kā nu māku.
plazma netaisa UHD :( Bet taa, cepuri nost - Pioneer Elite plazmeniekiem.Tikai baigi tuvu nevar luureet dell tehnaloggijas taas. Bet kraasas ir vienkaarsi perfektas.Un kaadreiz tos veel razzoja tiessi Japaanaa.Korpuss taa bija nossanceets, kas ssodienas tellukiem nespiid pat tuvu.
Tie LED, parastie, ir ar baigi ok cenu tagad.Raada arii ok.Nebuus baigie kontrasti, un melns buus driizaak tumssi peleeks uz ekraana....Viss jau ir cenaa. Slinkums iegrimt detallaas.Izmeeri ir parasti tajos ciparos kautkur, tikai collaas - 40 inc , 47 inc , 48 utt. Piemeeram , modelis Vizio E390i-B1 ir ar 39 inc ekraanu.Maksaa ssobriid ap $350.
Videejai dziivoklla telpai 40 -60" ir ok.
Laaasminaxxxx paarlasi luudzu savu pirmo teikumu... led ekraans sastaav no siikierm, siikiem punktinniem. Katrs punktnnss ir apmeeraam ssaads , kaa ateelaa.
Kaa Tev izveeleeties telluku? Nnem svaigu modeli (lai neiesmeere ko novecojussu) , cik lielu veelies. Jau teicu, mazaaku par tiem 32 - 40 inc ( 80 - 100 cm) nav jeegas ssodien pirkt. Skaties, ja vajag, lai ir Internets tur iekssaa. Lai ir full HD modelis vismaz.Arii lai firma buutu normaala. Jo diivaino kkiiniessu firmu telluku ilgi nekalpo .Pluss bilde tomeer ir daudz ssvakaka, kaa, nu teiksim LG:(
··· Televizori: LED televizori lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
kādu teļļuku labāk ņemt? (12)
Nobriedu iegādāties jaunu tv,bet īsti nevaru saprast kādas firmas to tv ņemt(respektīvi-kādi ir labāki) un cik liela ir atšķirība- teiksim no LED tv ar izšķirtspēju 1366x768 no tv LCD ar full HD (1920x1080)-vēlētos ...
Ja gribi 32" par 250 Ls, tad izvēle nav pārāk plaša - apskati kurš Tev labāk patīk un ņem. Uz tik mazu izmēru īpaši starpība starp 1366x768 un 1920x1080 nebūs jūtama. Full HD sāk rullēt no 50" un arī tikai ja avots arī būs HD.
Lētākais laikam šis http://220.lv/product?p=110805&lang=LV&ob=default
fullHD var jau njemt ar 42 collam
vispaar, pagaidam kraasu kvalitaate ir labaka plazmas TV, bet pa 250 ls.... nekas nesanaaks
normālai istabai 32 collas ir pietiekami,varbūt vajag pagaidīt Ziemassvētku atlaides vēl jau vajag arī paskatīties elektrības patēriņu,plazmas tv tas lielāks _ik liela ir atšķirība- teiksim no LED tv ar izšķirtspēju 1366x768 no tv LCD ar full HD (1920x1080)_ - noteikti labaak LCD fullHD, nekaa LED ar sliktaaku izskirtspeeju! Un arii pie pilniihgi vienaadiem parametriem Sony radiis daudz dabiskaakas kraasas, teiksim, par Samsung vai kau tko taadu! Un noteikti paskaties, vai un kaadus Video formaatus tavs TV atbalsta skatiities no USB ieejas, jo, ja neradiis tev no areejaa HDD vai fleshkas filmas, ko var nokacaat internetaa (p., kinozal tv), tad buusi loti viilies .. ··· Televizori: kādu teļļuku labāk ņemt? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu