Valsts valoda

Valsts valoda - jautājumi un diskusijas

Vai Maximas darbiniecei kas atrodas zālē jāzin latviešu valoda ? (62)
Vienīgā darbiniece, kas bija atrodama Jaunciema veikala Maxima tirdzniecības zalē krāmējoties gar plauktiem ar uz darba virssvārča uzšūtu tekstu "pajautā, es palīdzēšu" vispār nesaprot latviski NEVIENU VĀRDU! Šis fakts mani nošokēja. ...
Ja palasa šos komentus, tad skaidri redzams, ka te nav nejaušu atbildētāju komenti, jo dzīvē nekur needzu tik stulbus un savu zemi un savu tautu necienošus subjektus. Tas skaidri norāda uz SC kremļa bandas poittehnologu pūlēm it visos portālos un pat te iebāzt algotus svešos, kas imitēs it kā latviešu viedokli. Par valsts valodas nezin. vai ignorēšanu jāziņo valodas centram un ar ar vien augošiem naudas sodiem tos nelojālos ārstēs. Ideāli protams būtu tos atdabūt uz savām dzimtām mājām,bet kā jau krievijas nodevēji, tie to mīl tik pa lielu gabalu. no iepriekšējām atbildēm tu vari noprast, kāpēc apkalpojošais personāls nekad nebūs spiests mācēt latviešu valodu. Bāc!
Genocīds pret latviešu valodu Latvijā!
LaskovijMerzavec : kur redzi latviešu valodas uzspiešanu? Varu pateikt ka savā mūžā nēsi īstu latviešu valodas uzspiešanu pat redzējis!
Es gan esmu pieredzējusi krievu valodas uzspiešanu, gan tikko pēc skolas beigšanas, gan tagad strādājot jau 20-it gadus brīvā valstī!
( bik aizsvilos, laikam )
Aizsūti uz Maximu pateicības vēstuli, ne katram tur tirdzneicības zālē izdodas atrast darbinieku, kam ko pajautāt. Par valodu - tā vnk ir realitāte, mūsu pašu ievēlētie tautas kalpi par latviskumu atceras pāris mēnešus pirms vēlēšanām. Tad ar krievu sabiedētais latvis, patriotisko jūtu vadīts skrien par šo vēlēt, lai nākamos 4 gadus turpinātu maximās buldurēt lielā brāļa dialektā. ··· Valsts valoda: Vai Maximas darbiniecei kas... lasīt visu diskusiju (62 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu