Dzīvokļa iegāde izsolē

Vajadzīgs lēts dzīvoklis. Varbūt mēģināt nopirkt izsolē- iespēja vai liels risks?

breakdown (2012-03-20 09:39)    1 visbiezjaakie zemuudens akmenji ir iepriekshejie ipasnieki, kas negrib izvaakties..

hefny (2012-03-20 10:11)      braucām-skatījām mājas-arī tādas,kas izsolē--tās bija jau tukšas-labā stāvoklī,citas-puceltas,-bet -ok-atslēgas pie kāda cilvēka,iekša tikām.
Tad jau -jāskatās-tie ,kas jau tukši-tā laikam,jo kādu mest ārā-tieāties -ohh-tā nu laikam ir epopeja ar TV ,ja mazi 10bērni,veci radinieki utt!

liancite (2012-03-20 10:16)  1   neiesaku...

Skaidrite_Leeninna (2012-03-20 10:22)      Daudz ir atkarīgs no situācijas, kādēļ dzīvoklis ir "nonācis" izsolē, tālāk jau - dzīvokļa sākumcena, tehniskais un juridiskais stāvoklis, atrašanās vieta. Bet cerēt nopirkt lēti... kas nu kuram lēti - ar +10 tk no sākumcenas jārēķinās.

ufuce (2012-03-20 10:51)      Divi kolēģi ir pirkuši. Vienam viss OK. Otra tiesājās vēl gadu, lai dabūtu ārā iepriekšējos iedzīvotājus. Process sadārdzinājās ļoti...

SufferWell (2012-03-20 11:10)    1 viedoklis- iesaku! (domaa ko gribi) :)

ir_oki (2012-03-20 11:14)      Ja pirksi izsolē fiziskās personas maksātnespējas procesa ietvaros, problēmu ar saimnieku nebūs, savukārt, ja pirksi caur tiesu izpildītāju izsolē, var sanākt situācija, kad iepriekšējie saimnieki no īpašuma vnk "neizvāksies" un dabūt viņu arā varēsi tikai uz tiesas nolēmuma pamata, kas savukārt ir ne pajokam ilgs process !

iterators (2012-03-20 11:19)      viss jau ir labi līdz brīdim, kad jāpadomā par konkrētās vietas auru, to neviens tiesu izpildītājs Tev nepateiks:(

lēts ne vienmēr ir piemērots dzīvošanai

sombre (2012-03-20 11:44)      It kā inets pilns ar to, ka īrniekus, kas ir dzīvoklī, nevar izmest. Par to, ka īpašniekus nevar izmest, šaubos, bet to, ka īres līgums (pie tam, pēdējā brīdī sastādīts, pirms tam par to neviens nezina) no iepriekšējā uz jauno saimnieku pāriet, tas ir ierakstīts likumdošanā.

LaskovijMerzavec (2012-03-20 12:29)      Šobrīd labākajā gadījumā dabūsi kādus 2-4 tūkstošus lētak nekā tirgus vērtība.
Un risku, ka vari gadiem pēc tam tiesāsties.

Maksātnespēja arī nav vienozīmīga, jo īres līgums ir īres līgums un tieši tāpat vari gadiem pēc tam tiesāties.

jodo (2012-03-20 12:30)      Ja ir brīva naudu, kuru iesaldēt uz ilgu laiku - uz priekšu.

JurisK (2012-03-20 12:31)      Domaaju, ka izsoles riikotaajiem jaaljauj izsoles daliibniekiem pilniibaa iepaziities ar izsolaamajiem dziivokljiem, arii par to, ka ir darbojoshies iires liigumi noteikti pirceejiem jaazin. Es gan ieteiktu mekleet savaadaakaa veidaa dziivokli, izsoles pie mums sameeraa slidena lieta, cik dzirdeets.

Edg (2012-03-20 16:15)      Izsoles nekad nebūs lētākais variants. Jo ja ķīla ir bankai, tad bankas meitas uzņēmums, kuri starp citu arī iet uz izsolēm, neļaus pārdot par zemāku cenu kā ir ķīla. Uzsolīs un pārsolīs citus gribētājus tikai tā. Tāda ir mūsu banku politika, pārņemt parādnieku īpašumus caur meitas uzņēmumumu, ķipa savā grāmatvedības bilancē ailīti parads aizstāj ar ierakstu aizdevums meitas kompanijai. A tie jau nekad nenolaidīs zem aizdotās vērtības. Pa sludinājumiem ar privatu pārdevāju vēl var kaulēties, bet ar jamiem bezcerīgi.
Par pārējām niansēm, ta jau izklāstīs iepriekš.

LaskovijMerzavec (2012-03-20 17:37)      JurisK... to nevar izdart, jo saskaņā ar likumdošanu nevar tikt iekšā nekustamajā īpašumā, bez tiesas sprieduma līdz ar to nav arī iespajas uzzināt, kas tur īsti dzīvo vai nedzīvo, kādā stāvoklī ir nekustamais īpašums utt...

Savukārt ar īres līgumiem - tas ir vesels bizness, kad izsolēs pārdoti dzīvokļi tiek izīrēti un novilcināts ievešanas valdījumā laiks, tai laikā gūstot peļņu no īres un nemaksājot komunālos pakalpojumus. Bez īpašas piepūles var novilcināt uz pāris gadiem. Peļņa tiek sadalīta starp bijušiem īpašniekiem un uzņēmīgiem cilvēkiem, kas novilcina procesu...

cubulitis (2012-03-20 18:44)      Var paveikties un var nepaveikties, bet pirms iet uz izsoli visprātīgākais ir izrunāties ar tiesu izpildītāju vai administratoru un noskaidrot situāciju, kādi ir bijušie īpašnieki, nevienmēr ar nelabvēlīgi noskaņoti un sliktu auru, iespējams, ka pat ar mieru parādīt bieži vien maksātnespējas ietvaros ir ieinteresēti, ka kāds izsolē nopērk pa augstāku vērtību, lai ātrāk pabeigtu procesu....vai kāds nu kuram ir tas stāsts.......
Bet gadās, paveikties un nav fiktīvs īres līgums, tad dzīvoklis var būt pamatīgi izdemulēts....
to Edg - Tu laikam dzīvo iedomātā sapņu pasaulē, neviens meitas uzņēmums nesolīs līdz tirgus vērtībai, kur nu vēl ķīlas vērtībai, kas šodienas apstākļos ir reizēs augstāka nekā nekustamā īpašuma vērtība......

breakdown (2012-03-20 18:52)      Edg - nepiekriitu... jaa, banku meitas uznjeemumi piedalaas izsolees un peerk tos iipashumus, bet arii vinji ir ieintereseeti nopirkt leetaak. Jo atlikusho kjiilas veertiibu no paraadnieka jau taapat piedziis. Ja meitas uznjeemums soliitu kjiilas cenu, tad jau sanaaktu, ka paraadnieka paraads tiktu dzeests, un banka nopirktu dziivokli, kas vinjiem nafig nav vajadziigs. Bankas dziivokljus peerk kaa ilgterminja ieguldiijumu, jo vinjiem jau taapat tas cilveeks paliek paraadaa, taa kaa parasti kjiilas veertiiba ir daudzkaart lielaaka par tagadeejo iipashuma veertiibu..

Edg (2012-03-20 19:32)      Bankas ieķīlātos īpašumus caur meitas kompānijām izpērk tikai un vienīgi lai tīri formāli uzlabotu savu grāmatvedības bilanci un tas ir galvenais. Jo ja īpašums skaitās bankai, tad automātiski skaitās nelikvīds, un tas jau ir zaudējumu ailītē rakstama lieta. A ja izsniedz aizdevumu meitas uzņēmumam, tas jau ir pozitīvaja bilancē kā jauns kredīts. Un tā kā bankas nu nekādīgi negrib palikt jaņos, tad ar labdarību neviens nenodarbojas. Grāmatveži te varētu vairak paskaidrot.
Esmu pats izstaigājis ne vienu vien tiesu izpildītāju, un visi kā viens ir teikuši kad it īpsši svensonu bankas neļauj nolaist cenu zemāk. Tāpēc jau ari savā laikā izmainīja likumu lai ja nenopērk ar pirmo reizi, tad otrā jau visu nokārto. UN kā saka izsoles rīkotāji, vairumā gadījumu tie bankas uzņēmumi uzsola līdz vajadzīgajai vērtībai. Un otra izsole pēc likam izmaiņām ir pēdējā, Tā ka vēlreizēja trešā pārcenošana kā bij kādreiz nav iespējama. Likumi ir rakstīti priekš bankām un nevis cilvēkiem. Un bankas dara visu lai savu bilanci vismaz uz papīra noturētu rāmojos. Un tur jau tas paradoks ka tie īpašumi ir par neadekvātām un tirgum neatbilstošām cenām, ķipa gaida kad atkal iestāsies NĪ burbulis lai varētu atkal vārīties.
Tik nu jau viens eksbaņķieris, cienījam persona ne no vējgrābšļu gala, ir pateicis- tādas cenas kādas viņas bija burbuļa laikā, vairs nebūs NEKAD!
Cilvēkiem nav naudas un ienākumu un arī ir mācījušies galvu vairs cilpā nebāzt. Un tie īpašumi ar neadekvātajām cenām vēl ilgi būs bilancē.
Pat zviedrijā no 90-iem gadiem visi burbuļi vēl nav iztirgoti.
Par to ko pēc izsoles vēl piedzen no iepriekšējā, tā jau ir tikai starpība starp iedoto kredītu NĪ laikā un vērtējumu šodien kas arī nav īpaši zems. UN bankas arī skatās cik iepriekšējais ir spējīgs maksāt. A ko lai dara ja jamais ir UK pasludinājis savu maksātnespēju, vai nosvīdis ar galiem? Viss, jādabū ir maksimāla cena, jo nava kur piedzīt. Un ja ar galiem nosvīdis, tad li

breakdown (2012-03-20 19:48)      Neiet runa par pozitiivajaam vai negatiivajaam bilancee un kursh kuram aizdod naudu.

iet runa par sho tevis teikto:
" Edg (2012-03-20 16:15) personīgā pieredze
Izsoles nekad nebūs lētākais variants. Jo ja ķīla ir bankai, tad bankas meitas uzņēmums, kuri starp citu arī iet uz izsolēm, neļaus pārdot par zemāku cenu kā ir ķīla. Uzsolīs un pārsolīs citus gribētājus tikai tā. Tāda ir mūsu banku politika, pārņemt parādnieku īpašumus caur meitas uzņēmumumu, ķipa savā grāmatvedības bilancē ailīti parads aizstāj ar ierakstu aizdevums meitas kompanijai. A tie jau nekad nenolaidīs zem aizdotās vērtības. Pa sludinājumiem ar privatu pārdevāju vēl var kaulēties, bet ar jamiem bezcerīgi.
Par pārējām niansēm, ta jau izklāstīs iepriekš."

Bankas (meitas uznjeemumi) izsoliito iipashumu nepeerk par "kjiilas veertiibu" kaa tu te visiem centies gudri iestaastiit..

JurisK (2012-03-21 02:03)      Ja ir taa kaa saka Laskovij merzavec, tad vispaar nav ko domaat par dziivoklja pirkshanu! Kaa taa - ir kaads tik dumjsh, kas gatavs pirkt kakji maisaa? Kaut kaa neticaas, cik man maaciija, tad peerkot kaut vai ko, paardeveejam jaasniedz pilniigi visa informaacija, apstiprinaata ar dokumentiem. Ja taa nav, tad paardeveejs ir kraapnieks. Tikai pirceejam pasham jaazin, kas vinjam jaazin!:)

tests6 (2013-08-23 09:28)      Visas aktuālās maksātnespējas administratoru un tiesu izpildītāju rīkotās dzīvokļu, māju un citu nekustamo īpašumu izsoles meklē www.solis.lv

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu