Jāņi, par kādu dāvanu jūs priecātos?

Šķiet, ka bieži aizmirstam, ka Jāņiem ir arī vārdadiena. Priecātos dzirdēt nopietnas atbildes - ko dāvināt? Tie kam patīk visur par visu bezjēdzīgi komentēt, varbūt atturieties? Paldies!

av2    16 Jāņi, par kādu dāvanu jūs priecātos? foto Ssaadu ,,,nu vai liidzveertiigu :)

bella_  2 3 visu ko vajag var nopirkt veikalā un labākais, ko dāvināt ir paša radīts un veidots un var dāvināt arī labi pavadītu laiku .. tad saorganize kaut ko, tā, lai būtu atcerēties :))

fargo    6 izņemot dažas ļoti īpašas dāvanas mūžā, pārējās ir vienmēr bijušas praktiskas. jo dāvinātāji tā vai citādi ir sadzirdējuši mesidžu. kas pieradis pie raibiem baloniem, tam varbūt tas liekas pelēki, bet man tas nozīmē to, ka cilvēks ir reāli domājis par mani, manu dzīvi, manām interesēm, varbūtējām vajazībām un izvēlējies kaut ko, kas ir derīgs un labs. vakar pat, es vairākas reizes izsaucos "Vo! ot TO man vajadzēja" vai "tā ir ļoti laba lieta, man to vajadzēja, kads spiegs tevi informēja par to?:)"

varbūt autores jānim ir līdzīgi. padomā par kaut ko derīgu, par cilvēka hobiju, varbūt grāmatu, kas visdrīzāk tiks izlasīta pie pirmās iespējamības. un katru reizi, kad cilvēks lietos derīgu lieta, ir iespējamība, ka tevi atcerēsies ar iekšēju smaidu.

DanaL  1 3 Ot, principā iepostēšu. Lūdzu. Diez vai prātīgam Jānim kāda īpaša dāvana vajadzīga. Vislabāk groziņš mielastam. Un saprašana laicīgi aiziet mājās, pirms tam palīdzot Jānim sakārtot svinību vietu.

junijs    2 sarežģīts jautājums...kas Pēterim labs, Jānim var būt nāvējošs

Gojko  1 6 A. Šiku alus kausu.
B. T- kreklu par tēmu apdrukātu.
C. Sudraba rokassprādzi ar gravējumu par tēmu.
D. Aukstuma somu ar 6paku iekšā.
E. Vainagu un buču galu galā...

Torpedo  4 2 nu, moins - izrādās uz vārda dienām arī dāvina dāvanas!

Nightrider    2 Es priecatos par kailu sievieti.

janisqwerty  10 2 Par latviski iztulkotu slaveno svetaa mullas Akberdiina ibn Hasanii darbu -,,Kaa pareizii un par ko sist sievu !,,

ketija64    6 Vispār jau šodien Līgai vārda diena:D

janisqwerty  6 1 Veel priecaatos par bileti pirmajaa rindaa uz ,, Raganu Amuraa ,, aprakstiito tehnologiju pielietosanu pret dazaam oho veceneem !!! :)

valmierietis333  2 2 Jānim pēc Līgo vēl ir pohas - acis pielietas , nespēs viņš novērtēt tās dāvanas ! ;D

Dīvaini tie ļautiņi , meklē vismazāko iemeslu dāvināt dāvanas - korporāciju uzspiestā vēlme darbojas ar uzviju ...

Labi ,ka es neesmu Jānis , tad man te uzmāktos ar visādām dāvanām un bojātu garīgo!

Ja nu vienīgi neatteiktos no Av2 pieminētā varianta , tikai apaļāku ar mīkstumiņiem ! ;)

Aukstums    1 vispirms ir Līgas.... man ir LĪGA, un tā kā zinu, ko viņai vajag, to arī dāvinu, kā visiem, kuriem ir dzimšanas/vārda dienas...

Liepa53    3 Māla podiņu ar svaigu medu. Parasti, sveicot, izdomāju kādu apdziedāšanas pantiņu. Tas parasti patīk. Tradicionālais vainags un buča un viss kā pie Jāņiem pienākas.

Torpedo      valmierietis333 , tādu kā bija vakar pa LTV1 vecajā labajā padomju filmā "Motociklu vasara"? Diez kāda tā galvenās lomas tēlotāja tagad izskatās?

valmierietis333    1 Nav ne jausmas kāda tur bija ,
nav laika skatīties LTV1 , futbols jāskatās !

neratnelis      Es droši vien pieticīgs Jancis, man gana būtu bijis ar papardes ziedu 2021-07-30 17:47

Līdzīgi jautājumi
Davana virietim 50.dzimsanas diena (14 atbildes)Idejas Ziemassvetku davanam (1 atbildes)Davana kazas (12 atbildes)Pasdarinatas Ziemassvetku davanas (19 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu