Dāvana

Dāvana - jautājumi un diskusijas

Jāņi, par kādu dāvanu jūs priecātos? (19)
Šķiet, ka bieži aizmirstam, ka Jāņiem ir arī vārdadiena. Priecātos dzirdēt nopietnas atbildes - ko dāvināt? Tie kam patīk visur par visu bezjēdzīgi komentēt, varbūt atturieties? Paldies!
Ssaadu ,,,nu vai liidzveertiigu :) izņemot dažas ļoti īpašas dāvanas mūžā, pārējās ir vienmēr bijušas praktiskas. jo dāvinātāji tā vai citādi ir sadzirdējuši mesidžu. kas pieradis pie raibiem baloniem, tam varbūt tas liekas pelēki, bet man tas nozīmē to, ka cilvēks ir reāli domājis par mani, manu dzīvi, manām interesēm, varbūtējām vajazībām un izvēlējies kaut ko, kas ir derīgs un labs. vakar pat, es vairākas reizes izsaucos "Vo! ot TO man vajadzēja" vai "tā ir ļoti laba lieta, man to vajadzēja, kads spiegs tevi informēja par to?:)"

varbūt autores jānim ir līdzīgi. padomā par kaut ko derīgu, par cilvēka hobiju, varbūt grāmatu, kas visdrīzāk tiks izlasīta pie pirmās iespējamības. un katru reizi, kad cilvēks lietos derīgu lieta, ir iespējamība, ka tevi atcerēsies ar iekšēju smaidu.
Vispār jau šodien Līgai vārda diena:D A. Šiku alus kausu.
B. T- kreklu par tēmu apdrukātu.
C. Sudraba rokassprādzi ar gravējumu par tēmu.
D. Aukstuma somu ar 6paku iekšā.
E. Vainagu un buču galu galā...
Māla podiņu ar svaigu medu. Parasti, sveicot, izdomāju kādu apdziedāšanas pantiņu. Tas parasti patīk. Tradicionālais vainags un buča un viss kā pie Jāņiem pienākas. ··· Dāvana: Jāņi, par kādu dāvanu jūs ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Ko dāvināt 45.gadīgam vecim...? (24)
Nav ideju, jādodas ciemos pie paziņas un nav ne jausmas ,ko tam dāvināt...? Polšu negribās stiept... Hobijs šim cope! Man par copi nekādas sajēgas... 😂 Tāpēc Lūdzu padomu... Ko vecim dāvināt..!? Lūdzu zeķes, ...
Ieej Salmo bodē, un uzdāvini šamam dāvanu karti... un čms pats labāk zinās, kādus loriņus copei vajadzēs! paņem piķi. iesaiņo konvertā. iedod čalim rokā. un pasaki kaut ko labu, nevis glupsīgu muļķību cauraustu pantiņu. es negribētu nekādus sju sju musju siekalainus tekstus. un viss. ir labi. tu esi te, sēdi, būs vakars. viss. Uzdāvini termoveļu ,makšķerniekam noderēs:) Vai nu dāvankarte, vai striptīzs. Es puķes vietā uzdāvinātu pirts slotu vai pušķi no desas, redīsiem (idejas netā). Galvenais jau iesaiņot to dāvanu oriģināli. ··· Dāvana: Ko dāvināt 45.gadīgam ... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Dāvana jaunlaulātajiem. (27)
Ceru, ka dosiet labus padomus kā iesaiņot, uzdāvināt naudiņu jaunlaulātajiem. Tikai ne aploksni.
Man atkal nepatiik shitaadas izdariibas ar naudu. Ja reiz nauda, tad vienkaarshi un diskreeti...ielikt aploksnee bankas karti vai vienkaarshi aploknee...
Sorry..
Man patiik,kaa aarzemees jaunlaulaatie pirms kaazaam izsuuta daavanu un vajadziibu sarakstu...izpaliek nederiigu meeslu nezinkurlikshana.
Es buutu shausmaas par tiem naudas kokiem un gotinjpapiiriem...
Var mēģināt tjip "matrjošku". Lielā kastē saliek arvien mazākas un mazākas kastītes.Lai interesantāk kastītes var pārsiet ar lentītēm tajās var būt novēlējumi,nerātnās dainas utt...un pašā vidiņā mazītiņa kastīte ar īsto dāvanu :) Kad bija lati, sarullējām un iesējām mazā podā iestādīta ozola zaros. Un vēl glītu runu sacerējām, lai ozolu iestāda, bet naudu liek lietà. kaazaas nevienam nav laika reagjet uz davanu iesainjojumu, tapec pratiigi butu nenjemties ap davanu, bet, ja pats izdomat neprot, griezties kada davanu darbniica (feisbuka tadu papilnam) tuvak dziivesvietai un tur piedavas milzumdaudz variantu, kur un ka ielikt naudu.
es izvelejos plakanu kastiiti, ieksha bija ieklata labiiba un karpa zviinjas, kaut kas vel bija, kas simbolize miilestiibu, tautiski un gaumiigi.
··· Dāvana: Dāvana jaunlaulātajiem. lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Izbraukumu pa jauku maršrutu divatā:) Pozitīvu grāmatu. Dāvanu karte der jebkurā gadījumā. Abonementu trenažieru zāles apmeklējumam...nūjošanas nūjas ...dāvanu karti masāžu salona apmeklēšanai utt vai tad dāvanas piemeklē pēc gadiem? Dāvini cilvēkam to, kas viņam sagādās prieku. Tu taču viņu zini, droši vien arī zini, kādas ir viņa aizraušanās, vaļasprieki, vērtību kategorijas, veselības stāvoklis. dūraiņus Līdz pensijai tādam vēl desmitgade, attiecīgi nav ko censties aprakt ātrāk dāvinot lietas, kas piederētos "ap 80".

Attiecības ar apdāvināmo (tēvs, vectēvs, brālis, mīļākais, vīrs utt.)? Dāvanas budžets?

Es, piemēram, būtu sapriecināts par lidmašīnas biļetēm un apmaksātām pāris naktīm viesnīcā uz Barselonu vai kādu citu lielo pilsētu.
··· Dāvana: Ko uzdavināt vīrietim ap 60 lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Smieklīgas lietas, priekšmeti, dāvanas - kur nopirkt Rīgā? (5)
Kur nopirkt dāvanai Rīgā tā sauktos "funny stuff" jeb smieklīgi sīkumi? Zinu, ka kaut kas ir Randomā, bet pašvaki ar piedāvājuma klāstu. Iesakiet!
Varbūt veikals "Tiger" noder. bija tāds zemenites sniegā Buteljons Miera 10. Lietas (galvenokārt glāzes un glāzītes) no tukšām pudelem. 2Klauni Stabu 40. mojo-jojo.lv ··· Dāvana: Smieklīgas lietas, ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Dāvana 30 gadu jubilejā (23)
iesakiet, ko dāvināt puikam 30 gadu jubilejā??? ... nav mans puiks, bet gandrīz radinieks...nav nūģis un ar humoru ar šim viss kārtībā! (šoreiz es nemānos un necenšos pievērst uzmanību...pioniera goda vārds)
Nu ja tai lietai pieiet radoši, tad var iepirkt smuku kartiņu ar aploksnīti...uz aploksnes uzrakstīt"Romantisks ceļojums divām personām"...a kartiņā ielikt (vai smuki piestiprināt) divus vai četrus(lai iznak turp un atpakaļ) trolejbusa taloniņus..:) Krīzes laika būs gana labi:))
Forša dāvana bija Dāvanu karte uz to vēja tuneli pie Siguldas:) Braucienu ar gaisa balonu ;) (es vismaz neatteiktos...) Nu, Adel, apsien sarkanu lentu ap vidu un dodies pie viņa!
Ja puiks ar humora izjūtu, tad, ja arī negribēs nokniebties, tad kopīgi pasmiesieties!!!!
var taču biļetes uz kādu koncertu uzdāvināt ... ··· Dāvana: Dāvana 30 gadu jubilejā lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Ko sievietes vēlētos visvairāk saņemt kā dāvanu no vīriesha svētkos? (39)
Sakarā ar dienas gudrību - kas sievietei galvā, vīrietim nav pa kabatai! Runa šoreiz par materiāalu vērtību:)
Ja tava miilotaa sieviete- viennoziimiigi labaakaa daavana buus saderinaashanaas gredzens! SNIEGBALTITE_nu kur tad Juris saderināsies:)))
Vispār dāvanas man patīk un ir pietiekoši,parasti pasaku priekšā ko es vēlos,jaunībā,hmmm sadāvināja nevisai vajadzīgas mantas,tagad ir gudrāks un pieredzējušāks,ja nespēj izdomāt,vnk pajautā vai ieskaita naudiņu kontā.
Uzdāvini ceļojumu Jums abiem kopā - tālāku vai tuvāku - atkarībā no finansēm. sorry, es uzreiz ar inženiera (motorists angliski, anglofonajās zemēs nekādi nav saistāms ar augstām izglītībām!) piegājienu:
nav 1-alga 2 un vairāk lietas:
1. kāda sieviete
2. kāds vīrietis
3. kādās attiecībās un cik sen sastāv
4. kas viņai jau īpašumā no saimniecībā noderīgām mantiņām
...kā viens svešs cilvēks Tev var pateikt , ko uzdāvināt Tavai mīlotajai sievietei....man gribētos teikt, ka tā nav Tava mīļotā sieviete...viens variants... otrs variants.. Tu vinu galīgi nepazīsti..man pat meita neprasa, ko uzdāvinat savam draugam..piedod...nekā personīga , uzdāvini sevi.. pasniedz pats sevi "savdabīga mērcē"... ··· Dāvana: Ko sievietes vēlētos ... lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Dāvana vīrietim 50.dzimšanas dienā (14)
Vīrieši! Kādu dāvanu jūs gribētu saņemt 50.dzimšanas dienā?
*Reiz Feja apciemoja laulātu pāri,vīru,kuram tobrīd palika 50 gadi un viņa sievu. Par godu šai vīra jubilejai Feja apsolīja izpildīt vienu vīra vēlēšanos un arī vienu sievas vēlēšanos.Vīrs vēlīgi atļāva sievukam pirmajam izteikt vēlēšanos un viņa teica:
- Gribu kopā ar savu mīļo vīriņu
apceļot pasauli!
Feja pamāja ar burvju nūjiņu un sievietes rokās parādījās divas tūrisma ceļazīmes.
Bet vīrs aizdomājās...ilgi klusēja, līdz teica:
-Saproti mani pareizi,mīļā. Ar Tevi šos gadus bija labi, bet tāda iepēja gadās vienreiz mūžā...tāpēc es vēlos sev blakus sievieti,kas 30 gadus par mani jaunāka!
Feja pamāja ar savu burvju nūjiņu...un pārvērta vīrieti 80gadīgā večukā...
...nav jēgas apspriest vīriešu morāli...bet nekad neaizmirsīsim,ka Feja tomēr ir sieviete!:)*
expansive: Vai viņa sieva arī bija priecīga? sorry...neesmu gan viirietis...bet kaadam savam labam draugam uzdavinaaju gleznu...aktu(gan ne savu:))))...bija prieciigs:)) Ezjule!!vinja sieva ir gudra sieviete..:))) Dāvanu karti uz erotisko masāžu:) ··· Dāvana: Dāvana vīrietim 50.dzimšanas ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Ko dāvināt bērnam 5 gados? (15)
Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi? Dodamies ciemos, tāpēc pašiem nav pieredzes. Dāvana meitenītei. Esam noskatījuši Ekskursiju uz karameļu darbnīcu caur https://www.lieliskadavana.lv/davanas-berniem, bet pašlaik ...
Bērnam ir jādāvina taustāmas lietas , tāpēc jau tās ir DĀVANAS . Meitenītei varētu uzdāvināt somiņu , vai pērlīšu komplektiņu no kura var savērt krellītes ... vai tad savu bērnību neatceraties , kad gājāt gulēt un modāties kopā ar dāvanu :) Vecākiem uz kino , teātri un muzeju bērnu vajadzētu aizvest vienkārši tāpat . Nosēdēs daudz ilgāk, ja interesēs. Bet vai interesēs?
Ja gribat paši mazi kaut kur aizvest, tad praktiski vienalga kur. Tādiem jebkurš pasākums ar izraušanos no mājas patiks.
Vispirms jau būtu jāpajautā vecākiem, kas bērnam patīk un vai ko nevajadzētu, nu, ko tādu, ko bērna sirsniņa dikti kāro. Ir taču meitenes, kam tās somiņas 100 gadus interesē tb. nu galīgi nemaz. Lego ir variants - atbilstoši vecumam, visādi rokdarbu komplekti, ja patīk zīmēt un krāsot, var atkal, izejot no tā, visu ko nopirkt, bija arī visādi plastilīna komplekti, tā garšīgi smaržojošā, ar ko varēja, piemēram, saldējumu taisīt vai ko citu [cenu jāskatās, var būt paliela], visādas radošās rotaļlietas, varbūt alkst kādu konkrētu lelli [to gan tik vecāki zinās]. Ak jā, un taustāmas lietas 5 gadu vecumā tiešām nozīmē daudz. Vienu brīdi bija visādas surprise Lola, slaimi un citi, bet jājautā vecākiem. Der arī kāda davanu karte, piemēram Accecories veikalā, kur pilns ar visādiem niekiem.

Karameļu darbnīca nav noteikti slikta, bet vairāk der, ja iet vairāki bērni kopā.
Dabas muzejs varētu patikt ··· Dāvana: Ko dāvināt bērnam 5 gados? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Dāvana pirmklasniekam (23)
Ko uzdāvināt dzimšanas dienā puikam (7 gadi, sācis iet skolā)?
Graamatu,jo no ieprieksheejiem diviem ieteikumiem rodas iespaids,ka pieaugushie pashu rokaam izniicina jebkaadus beerna intelekta iediigljus. Citēšu savus dēlus. Tēti,mums gan bija labi,mums bija bērnība. Spēlējāmies sētā,ziemā gājām uz kalnu u.t.t.. Ne kā tagad,visu brīvo laiku pie datora. Piekrītu dogville un limonija,tikai grāmatas. Baigi nu vajag tam bērnam to mobilo saziņai ar vecākiem! Blēņas!!! ES gan teiktu otrādi - vecākiem vajag mobilo saziņai ar bērnu, lai spīdzinātu viņu ik pēc stundas un regulētu, kas darāms vai bāztos virsū ar to, ko viņam pašam vajadzētu noskaidrot un tikt galā, kā, piemēram, viena mana bijusī kolēģe - "kotletītes ir ledusskapī augšējā plauktiņā pa kreisi"... Bez telefona zvana sīcis tās neatrastu un nomirtu badā vai kā citādi aizietu bojā??? Nu ļaujiet taču tam bērnam brīvāk uzelpot.

Par dāvanām - dajebkas, kas ļauj bērnam radoši attīstīties; te daudzi jau minēja sakarīgas lietas.
Vislabāk pajautāt pašam, kas interesē, ar ko vēlas nodarboties. Izgāzos radu puikam nopērkot grāmatu par mašīnām, bet viņam interesē skautu prieki. Kāpēc TIKAI grāmatas? :)
Ir arī daudz citu lielisku lietu, ko bērnam dāvināt - velosipēds, slēpes, biļetes uz kādu no sporta vai aktīvās atpūtas, piem., mežakaķa, pasākumiem, ceļojums uz Tartu vai tepat - zilajiem brīnumiem utmldz :)
Es nesaku, ka grāmatas ir slikti. Bet apgalvot, ka drīkst dāvināt tikai grāmatas, manuprāt, ir muļķīgi :)
··· Dāvana: Dāvana pirmklasniekam lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu