Metiet līkumu pulksteņu veikalam "Laiks"!

Netiet līkumu pulksteņu veikalam "Laiks" Rīgā pretī galerijai "Centrs"! Šajā gadsimtā tik nelaipnu apkalpošanu nebiju nekur saņēmusi. Jūlijā šajā veikala dēlam nopirkām "Casio" pulksteni. Pulksteņa pasē skaidri gaiši norādīts, ka ar šo pulksteni var staigāt lietu, mazgāt rokas un pat peldēties! Bet pirmajā lietū pulkstenis kļuva slapjšs! Gāju uz pulksteņu veikalu kā pie cilvēkiem, domāju -- katram taču var gadīties kļūme. Gan jau pulksteni samainīs. Bet izrādījās, ka esmu aizgājusi pie suņiem. Attieksme bija ļoti nelaipna, uzbrūkoša. Pērdevēja man centās iestāstīt, ka ar šo pulksteni varot staigāt tikai zem lietussarga... Lai gan garantijas talonā bija teikts kas pavisam cits. Mani divas reizes sūtīja uz garantijas remontu pulksteni tīrīt. Nekas nemainījās - pulkstenis turpināja aizsvīst. Tad beidzot garantijas servis sdeva atzinumu, ka pulkstenis ir jāmaina. Bet attieksme veikalā nemainījās. Arī mainot pulksteni bija jāklausās dažādasa aizskarošas frāzes. Nekad vairs neko nepirkšu šajā veikalā, lai nepiedzīvotu tik nepatīkamus brīžus!

Zeltiite    1 Pulksteņus izvēlos pirkt e-bay, jo 1,5-2x lētāk un var izvēlēties svaigu modeli, tomēr. Attieksme tāda, jo Rīgā vairs maz kas par šādu cenu pērk vidējās kategorijas pulksteņus veikalā, kas nav pat internetveikals un darbs nenes ne prieku, ne naudu.

sorrell      "Laiks´ tas ir kurš uz stūrīša?, man gan šķiet, ka labs veikals, katrā ziņā manam ķīniešu pulkstenim ielika bateriju, kura jau darbojas jau gadu:))

dzei_er_juings    3 Kopš Casio lielāko daļu preču ražo Ķīnā no šīs firmas produkcijas ir palikušas tikai nostaļģiskas atmiņas par kādreizējo kvalitāti, jebšu arī tikai mūsu tirgum piegādā vells viņ zin kādus mēslus, iespējams pat viltotus kam ar īsto Casio nav nekāda sakara.

dzei_er_juings  1 4 Metiet līkumu pulksteņu veikalam "Laiks"! foto Laiks pieder krieveļiem un arī pārdevējas pārsvarā krievenes līdz ar to tāda attieksmi, bet par pulksteņiem- kādreiz topa pulkstenis bija Montana ar 16 melodijām, ja tāds tev bija tad tu biji 1. ciemā, žēl, ka tādus vairāk neražo.

mojito    3 Miiljais cilveek-klientu serviss Lv ir krietni zem veelamaa....

piparbecinja    4 vadītāju nepasauci aprunāties? kaut gan tās vadītājas reizēm nav labākas par pārdevējām.

NakcPutns    1 oū jē jūīnng, uzdzini baijgo senntimenntu ar savu "mantanas" fočeni, aš asra nobira...:´)
mjā, lai rīgā atrastu normālu pulksteni apmēram 100-150 robežās nemaz nau tik vienkārši... kad savējo šveiciešu meklēju, domāju prātā sajukšu, bet tomēr atradu... kur neteikšu, tad tā būs reklāma... protams "laikā" arī biju, protams turtā krievu skuķene arī mani uzlūkoja kā tādu "pīsli", bet ar to mani nevar aizskart, mierīgi uzstāju lai man nodemonstrē pāris "certinas" un "tagheuerus"...;)

janisb    1 Savulaik bija casio pulkstenis pirkts iekš "Laiks", tiesa ne cetrā, bet Alfa, lietoju gadus 7 bez problēmām, tad sagribējās labāku modeli, diemžēl cipars LV un ārzemēs atšķīrās 2 reizes, Nopirku netā no US...lietoju kādus gadus 3, problēmu nekādu...

akoo    1 Es desmit gadus atpakaļ nopirku pulksteni,..un veel šodien darbojas, no kautkādiem Valmieras tirgoņiem. kad meistars nomainīja bateriju, vairs negarantēja ūdensdrošību, bet pagaidām pfu,pfu!!
Tie tirgoņi vēl šodien dzīvi. Šajā vasarā no viņiem nopirku tējkanu, ..un ziniet - nesmirdēja.
Tagad jau kapitālisms, katrai lietai savs garantijas laiks(ja iztur) , met ārā, pērc nākošo!

Zeltiite      Kad nebija jaunais tunelis pie stacijas, par stacijas tuneli tautā sauca to pie autoostas. Varbūt no krievu valodas, kurā visas ir stacijas. Un arī Padomjlaikos bija nopērkamas gan Levis džinsas (savas pirmās nopirku sarunājot randu pie Brīvības pieminekļa, kas bija 1 no tirdzniecības vietām, 1984. gadā), gan Montanas. Pirmās tirgojās tieši vjetnamietes (viņu zona bija tunelis), ko ieveda par strādniecēm Rīgas vieglās rūpniecības uzņēmumos, gan ar visādiem aziātu brīnumiem. Viena no top precēm bija pulksteņi, kas spēlēja melodijas, otra štancētas sudraba ķēdītes, baismīga kosmētika košos papīrīšos utt.... Bet, kā vērojam šeit, paralēlās realitātes (kas nekrustojas, jo iet paralēli ;D ), kurās dzīvo Latvijas sabiedrība, bija jau Padomjlaikos.

toldo      ar tiem casio ir tā, savi plusi savi mīnusi, man vēl joprojām uz plaukta stāv casio aw-10 un joprojām vēl darbojās, šadtad nostaļģijas vadīts uzlieku uz rokas un pāris dienas pastaigāju, tas ir tas melnais plastmasnieks ar termometru, svīdis ciet nekad nav, pat ar pret klinti norvēģijā noberztu korpusu, stikls brīnumainā kārtā toreiz necieta... plusi: plāns bet izturīgs, uz rokas praktiski to nejūt... mīnusi: samērā neprecīzs, bet pieklājībs robežās, analogais ar digitālo neštīmē kopā... šo modeli šķiet vairs neražo... puikam es domāju nopērc g-shock modeli, laigan ar to diemžēl nav nekādas pieredzes, varbūt tās pašas problēmas ko minēji...

vilks28    2 Ja par tēmu ,tad pilnīgi pievienojos tēmas autorei . Tas kantoris ir mēsls . Viņi nav oficiālie Casio izplatītāji. Ja par Casio pulksteņiem ,nav ne vainas ,bet brāķi gadās visiem, arī Montanai.:)

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu