Veikals

Veikals - jautājumi un diskusijas

Amazon.co.uk nesūta preces uz manu adresi (7)
Iegāju amazone.co.uk, saliku grozā visu, ko vēlējos, bet visas preces man negrib pārdot!!! Pie daudzām precēm izlec šāds uzraksts: Sorry, this item can“t be sent to your selected address. Learn more. You may either change the delivery...
Nesūta nevis Amazon bet konkrētais pārdevējs. Visās valstīs ir tādi kas ar sūtīšanu uz ārzemēm negrib ķēpāties. Meklē citu tirgotāju. Tā diemžēl ir, ne tikai Amazon bet arī citos interneta veikalos, ka ne visas preces un ne visi tirgotāji sūta uz Latviju. Daži dēļ kādiem ierobežojumiem, daži vnk tāpēc ka nezin kas tā par valsti un baidās ka tur žuļiki dzīvo. Un darīt tur nevar neko, izvēlies to pašu preci citur vai no cita tirgotāja, ja nu tas ir kaut kas šausmīgi unikāls un vērtīgs - meklē draugu civilizācijā (UK, piemēram) uz kura adresi pasūtīt un tad lai viņš tev pārsūta, protams, piegādes izmaksas ievērojami pieaugs... Daudzi i-neta (vai privātie, ja pērc lietotas) veikali uz LR nesūta.
Paskaties, vai atverot sev vēlamās preces aprakstu neparādās kaut kas līdzīgs "12 new from £3.87". Ja parādās, spied virsū tam "12 new" - tad parādīsies citi veikali, kuri piedāvā šo pašu preci. Varbūt kāds no tiem sūta uz LR.
Tāpat reizēm ir vērts ielūkoties arī uz citām valstīm orientētajās amazonēs (piem., amazon.com un amazon.de), iespējams tur šīs lietas piedāvā citi veikali, kas sūta uz LR.
Ja esi ielogojusies tad parasti amazone rāda ka uz tavu adresi šo itemu neshipos.
Lietotās grāmatas tirgo apakšīrnieki un tie parasti nesūta starptautiski.
Ir lietas ko neshipo arī dēļ autortiesībām/izplatīšanas tiesībām.
:)Ir viena zvaigzne, kura ļoti ietekmē katra dzīvi- tā ir tuvākā- Saule! Pārējās, kas savilktas ar līnijām- divās dimensijās, kā visādi- gulbji, ērgļi un liras- trīsdimensiju kosmosa telpā nu nekādi nav saistītas savā starpā(un kur nu vēl tālāk- ar mūsu veiksmēm un neveiksmēm)- atrodas reāli tālu cita no citas- un tie kuri grib ar to(astroloģiju) nopelnīt uz lētticīgu aitu cērpamās vilnas rēķina ir tādi paši, kā lego-mēslu ražotāji, kuri plastmasas detaļas pārdod par sudraba detaļu cenu, lai bērns čakarētos, līdz saliktu bezjēdzīgu plastmasas briesmekli...;) ··· Veikals: Amazon.co.uk nesūta preces uz... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Sūtīšanas izmaksas amazon.co.uk (6)
Ja ieperkos amazone. co. uk, vai un cik apmeram bus jamaksaa par sanemsanu pastā? Un ja tiek pasutitas dazadas preces, piemeram, gramatas lietotas, vai tas viss atnaks kopā ar vienu sutijumu jeb katru gramatu suta sava firma? Vai beigās...
Suutiishanu (pasta izdevumus) apmaksaa suutiitaajs, tev pie sanjemshanas man liekas nekas nav jaamaksaa, ja nu vieniigi nav kaads iipash noteikums, ka jaapmaksaa pie preces sanjemshanas - bet nu tas taads tiiri teoreetisks. Peerkot paardeveej alpaa ir arii izdaliiti atsevishkji shiping cost - un sasummejot ar preces veertiibu taa ir summa, kas jaapaarskaita paardeveejam.

Pastam nakas nav jaamaksaa - Tu tachu nemaksaa pastam, sanjemot kartinju, jo marku tachu ir pamsksaajis suutiitaajs.

Nezinu gan tikai vai tos kombainus no taas lapas amazone.co.uk pa briivu suutiis - krava tomeer liela :) Bet par graamataam un citaam siikaam preceem papildus maksaat nevajadzeetu ...
Taapeec pasuuti no paarbaudiitaam vietneem, lai ir garantija ka atsuutiis.
Reizee atnaaks ja buus viens paardeveejs, ja vairaaki tad atsevishkji.

Ieteikums - pajautaa koleegeem lai padalaas ar pieredzi + pie viena kopaa pasuutat, lai leetaak.
Izlasi pamaaciibas internetaa, taas var atrast vairaakas:
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/77032/labakas-adreses-sopingam-interneta-padomi
http://www.sievietespasaule.lv/sadzive/tehnologijas/celvedis_iepirksanas_ebay/
Es iepērkos amazone.de,cik jāpiemaksā par sūtīšanu var redzēt tad,kad maksā par preci,pievērs tam uzmanību,jo dažreiz uzlec astronomiskas summas. Man parasti atnāk ziņa epastā,kad būs sūtījums,konkrēts datums un laiks. Pastā nebūs jāmaksā nekas, sūtīšanas izmaksas aprēķinās Amazon jau pasūtīšanas brīdī un pieskaitīs pasūtījuma summai, tās redzēsi pirms apmaksas veikšanas. Tur arī varēsi izvēlēties ātrāku piegādi (attiecīgi stipri dārgāk) vai standarta (lētāk). Pasūtījums var pienākt gan vienā, gan vairākās pakās, bet Tevi tam nevajadzētu satraukt jo papildus nekas jāmaksā nebūs. Funkcija, ka var samaksāt pastā pie saņemšanas darījumam ārzemes-LV (it kā ) nestrādā (vispār). Cita lieta, ja darījums notiek UK (vai DE utt.) robežās.

Precizējums - amazon vai tomēr amazonE? Ne velti AldisP augstāk uzjautāja par kombainiem.

Pieļauju, ka katrs pirkums būs neatkarīgs, izņemot, ja no 1 pārdevēja un arī tad vēlams iepakošanu pārrunāt tieši ar pārdevēju,
··· Veikals: Sūtīšanas izmaksas amazon.co.uk lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Grāmatu iegāde amazon.com (11)
Nekad neesmu iepirkusies amazon.com, bet tagad vajag un ir neskaidrības: 1. Vēlos pirkt grāmatas, un saskāros ar to, ka piedāvā pirkt lietotas grāmatas lētāk nekā jaunas. Kādā stāvoklī ir tās lietotās grāmatas? Tās nāk no cilvēkiem,...
1. Lietotām grāmatām ir norādīts to stāvoklis jeb condition - "Good", "Like new" utt. Parasti šie norādījumi ir objektīvi, turklāt tur nereti ir arī norādīts, ja grāmatā, piemēram, kāds ir rakstījis piezīmes vai ko tml. Esmu pircis daudz grāmatu, kuras it kā ir lietotas, bet realitātē to ir pat grūti konstatēt. Neredzu iemeslu pirkt jaunu, ja grāmatu labā stāvoklī bieži var dabūt vien par piegādes izmaksām.

Amazon.com gan būs pietiekami daudz uzņēmumu, kuri uz Latviju preces nesūta, tāpēc parasti iepērkos amazon.co.uk (lai gan kaut kas ir nācis arī no amazon.com). Amazon.co.uk populārākie grāmatu tirgotāji - Book Depository, World of Books utml. visi preces piegādā arī uz LV.

3. Jā, domāju, ka ļaus pirkt arī ar vienu adresi. Neatceros, ka būtu izmantojis divas.

4. ZIP ir pasta indekss. Amazon.co.uk būs prasīts postcode.

5. Jā, varēsi saņemt tuvākajā pasta nodaļā. Piegādes laiks ir dažāds - atkarībā no tā, kur/ko pasūti. Grāmatu no UK esmu dabūjis 3-4 dienās ar standarta piegādes veidu. Pagājušajā nedēļā saņemto grāmatu piegādes laiks bija ~nedēļa - 1,5 nedēļas.
Kaut kad mēģināju, tas gan bij pasen atpakaļ. Nevarēja tad. Lietotās no Amerikas nesūtīja šurp.
Ar jaunajām arī ir svarīgi, lai tās būtu Eiropas noliktavās. Ja no Amerikas, tad var sanākt, ka vajadzēs atmuitot.
Atnāks pa pastu. Viņu norādītajā laikā. Un vēl piedevām tur ir izvēle. Vai paātrināti sūtīt jeb standartlaikā. Atšķiras cena. Vispār tur var ļoti labi sekot līdzi, kādā stadijā patreiz prece atrodas.
1. Stāvoklis var būt jebkāds.
2. Tas nav ok. Var sanākt, ka saņem preci, kuras izmēri neatbilst gaidītajam.
3. Jā, ar vienu adresi pietiek.
4. Šķiet, ka pasta indekss.
5. Kā kura firma sūta, tāpat atkarīgs no tā, vai tiek izmantots parastais pasts vai kurjerpasts.
Vēl ir variants, ka Tu savā planšetē uzliec Fastr books aplikāciju un par 4 euro mēnesī lasi grāmatas uz nebēdu. 5) 27.augustā pasūtīju, 29.augustā ap pusdienas laiku kurjers zvanīja, ka būs pēc stundas. Vēl pēc nedēļas atnāca ieturētā drošības par it kā nenotikušo atmuitošanu no ASV ··· Veikals: Grāmatu iegāde amazon.com lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Iepirksānās Amazon.com (7)
Vai kādam ir pieredze ar iepirkšanos šai portālā? Daru to 1. reizi un radās neskaidrības.
Kāpēc ne amazon.co.uk?

Ja nu vienīgi pērc kaut ko tādu, ko var nopirkt tikai tur. Teorētiski pie summas viņi pieskaita arī muitas nodevu un PVN, turklāt ir piebilde, ka uzņemas tevi pārstāvēt bla bla bla, un tas nozīmē, ja nu kas, vēlāk iekasēs vēl papildus to summu, par kuru nepietiks. Man personīgi to vienu reizi, kad mēģināju iepirkties, tas atsita vēlēšanos. Tad jau labāk ebayā no privātā, ja ir iespēja.

Lai gan... karam savs.
Pievienošos - labāk pērc no .uk, priekš kam tev maksāt muitu sūtot no ASV? Kā jau te saka- sūtīšana un visas papildnodevas ir pamatīgas, citādāk parasts internetveikals. Jārēķinās ka no Amerikas preces nenāk gluži divi dienu laikā.
Ir dažas reizes izmantots, nav bijušas problēmas.
Savulaik tur pirku kindlus. Principā nekā tāda sarežģīta, tikai bez visādām pārbaudēm no kredītkartes "aizsita" naudu, ir laika čakarēšanas moments muitā, ja pašam un pirmo reizi - tad lielāks. Varu piebilst par pastu un muitu. Man reizi, kad gan ne no amazona gadījās, ka nomuitoja, pastā varēja visu aizpildīt, samaksāt un uzreiz saņemt paciņu.

Tāda pieredze pirms kādiem pāris gadiem.
··· Veikals: Iepirksānās Amazon.com lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Par iepirkšanos amazon.com (13)
Tie, kas iepērkas amazon.com - kā Jūs norēķināties par pasūtījumu? E-bajā viss skaidrs, ir paypal, bet te piedāvā norēķināties ar karti... Tas ir droši?
Esmu pirkusi pie amazon.de. Norēķinājos ar savu parasto VISA karti. Tikai vispirms karti vajadzēja bankas mājas lapā reģistrēt drošiem pirkumiem, citādi viņi naudu neskaitīja nost. Ne gluži com, jo tas ir štatu veikals, bet .de un .co.uk pircis esmu bez problēmām.
Ar karti norēķināties ir pietiekami droši, ja normāla banka un kartē ir tikai līdzekļi pirkumiem.
Vispār jau PayPal arī nav banka un naudu ņem no tās pašas kartes. Tā ka būtībā - iztiek bez lieka starpnieka. :) Amazone senāka par paypal, norēķinu drošums identisks, bet ne vienmēr visu sūta uz LV, īpaši no .com un .de Nav problēmu drošuma ziņā.
Vienīgi ja prece nav Eiropas noliktavās, tad var būt, ka atteiks vai arī draud klapatas ar muitu.
··· Veikals: Par iepirkšanos amazon.com lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kā jāiepērkās, lai kasiere saprastu, ka šo pircēju šmaukt nedrīkst? (52)
Es nesaprotu tās pārdevējas (kasieres) - ja būs lielāks iepirkumu grozs, tad noteikti kādu latiņu nošmauks (kādu preci noskanēs divas reizes, vai noskanēs tādu pašu preci ar citu kodu un tml.) Kādreiz mani mācīja uzmanīties no čigānietēm,...
Jāseko līdz un pofig, ja garas rindas, nav mana problēma... man jau liekas, ka no tā neviens izvairīties nevar,jo pināks grozs, jo lielāka varbūtība ka kaut kas aizies greizi , nu vienīgi ir jāiepēŗk mazi pirkumi un jāseko līdz ko rāda kases monitors :))) ja domaa, ka tevi ir apshmaukushi, paskaties tachu chekaa 1) smaukt nevienu nedriikst. 2) Skaties vien liidzi 3( ja nav slinkums sareekjini jau visu uz lapinjas pirms esi pie kases;) Jāpaseko aptuvenajai summai līdz un jāpaņem čeks. ··· Veikals: Kā jāiepērkās, lai kasiere... lasīt visu diskusiju (52 atbildes) –»
Metiet līkumu pulksteņu veikalam "Laiks"! (13)
Netiet līkumu pulksteņu veikalam "Laiks" Rīgā pretī galerijai "Centrs"! Šajā gadsimtā tik nelaipnu apkalpošanu nebiju nekur saņēmusi. Jūlijā šajā veikala dēlam nopirkām "Casio" pulksteni. Pulksteņa pasē skaidri gaiši norādīts, ka ar šo...
vadītāju nepasauci aprunāties? kaut gan tās vadītājas reizēm nav labākas par pārdevējām. Kopš Casio lielāko daļu preču ražo Ķīnā no šīs firmas produkcijas ir palikušas tikai nostaļģiskas atmiņas par kādreizējo kvalitāti, jebšu arī tikai mūsu tirgum piegādā vells viņ zin kādus mēslus, iespējams pat viltotus kam ar īsto Casio nav nekāda sakara. Miiljais cilveek-klientu serviss Lv ir krietni zem veelamaa.... Laiks pieder krieveļiem un arī pārdevējas pārsvarā krievenes līdz ar to tāda attieksmi, bet par pulksteņiem- kādreiz topa pulkstenis bija Montana ar 16 melodijām, ja tāds tev bija tad tu biji 1. ciemā, žēl, ka tādus vairāk neražo. Ja par tēmu ,tad pilnīgi pievienojos tēmas autorei . Tas kantoris ir mēsls . Viņi nav oficiālie Casio izplatītāji. Ja par Casio pulksteņiem ,nav ne vainas ,bet brāķi gadās visiem, arī Montanai.:) ··· Veikals: Metiet līkumu pulksteņu... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Diennakts veikala atvēršana (10)
labrit es veletos uzzinat vai ir izdevigi taisit dienakts veikalu un kadas cenas licencem?
Ko tirgosi naktī? Alko nedrīkst, bet uz maizītes daudz nenopelnīsi. Vanesa .Ir audz darbu meklētāju darbam fabriķī kuriem nav problēmas ar atkarībām , kaut kāda tehniska profesija un vēl darbaspējīgs vecums ? Un vēl saprot gan latviešu gan krievu valodu ? ....var tirgot ari krejumu, burkanus, kapostus utt. Netaisi gan vaļā - ja uzdod tik dumjus jautājumus.
Varbūt sāc- kas ir tavs klients , kāds vidējais čeks , cik plāno ieņemt un kādi pastāvīgiw izdevumi.
Ja labi ienesiisi mentam galvenajam,tad droshi ver valjaa un uz Alko pacelsi labu kaapostu! ··· Veikals: Diennakts veikala atvēršana lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Vai varbūt beidzot LV ir kāds veikals, kur par maksu var nodot ļoti labus (bet lietotus apģērbus) ? (22)
Kādreiz padomju laikos bij t.s. komisijas veikali. Tagad tikai "humpalas" - lietoti nemoderni, smirdīgi lietoto preču no ārzemēm veikali. Vai tiešām neviens uzņēmējs nav iedomājies bīdīt biznesu - iepērkot labas kvalitātes latvijas...
*...ļoti labus (bet lietotus apģērbus) ?...*
Parasti šos *ļoooti labos* apģērbus ir valkājis nu jau miris cilvēks un vidusmēra Latvietis nevalkā mirušo tuvinieku drēbes,bet gan sadedzina tās,bet gan jau kāds nelaimē sagrabinās kādus +++plusiņus....
poļu, ķīniešu, leišu dranķus.......nu nē!!
Un vel apģērbs kas katram 8 jau ir.
.... un ja jau jānodod tad kam to vairs vaig? Tāpat vai tava s...komisijas vai humpalnieks...neredzu atšķirības pat sliktākas.
Bija tāds veikals.Tas nav bizness, bet savu līdzekļu ieguldīšana. Komitents, par pēdējo sū.., grib lielu naudu, pircējs- lietotu preci( pat ļoti labu) grib nopirkt par mazu naudu. Bet īre un nodokļi negaida... Kādu brendu apģērbu vēlies notirgot un kādus izmērus? Komisijas veikali bija aktuāli laikos, kad par jebkuru importa šmotku cilvēki bija gatavi maksāt. Tagad importa navalom, tāpēc, manuprāt vienīgā iespēja pastāvēt ar savu firmas žaketīti un cerēt, ka tieši to kāda meklē. ··· Veikals: Vai varbūt beidzot LV ir kāds... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu