Nestandarta kājas izmēra apavi sievietēm un vīriešiem.

Padalieties lūdzu pieredzē: kur jūs pērkat apavus, tie un tās kuriem ir 34., 35.,kā arī 42., 43. izmēra pēdas sievietēm un 47., 48., 49. utt. Un diez, cik daudziem ir šāda problēma?

Rudensroze18    3 Man ir 41. vai atkarībā no modeļa 42. izmērs. Vienmēr ir bijušas problēmas ar apaviem - ja vispār ir, tad modelis briesmīgs vai cena astronomiska. Cilvēki ar vidēja izmēra kājām apavus bez problēmām iegādājas izpārdošanās, bet lielo izmēru īpašnieki tādu ´ekstru´ atļauties nevar.
Ir veikals 40+ Ģertrūdes ielas pašā sākumā, tur vismaz ir šāda tāda izvēle, taču cenas ne vienmēr patīkamas. Vēl reizēm šo to var atrast baltkrievu apavu veikalos, gadās jau arī pavisam neplānoti uzskriet virsū savam izmēram parastajos apavu veikalos, bet tas tiešām ir ļoti reti. Var jau meklēt ārzemju interntveikalos, bet ar to atpakaļsūtīšanu tomēr pārāk liela ķēpa, ja nu neder.

hefny      vācijā.

regina_dei_diamanti  2 1 "Somijas apavos" Barona ielā un veikalos "Gabi" ir redzēti šie izmēri.

sailing      diezgam problemaatiski, bet ja rok, tad visu var artrast, es sev paarsvaraa aarzemees peerku

peedas_rasaa      man ir 42. eju un pērku jebkurā veikalā- eiroskorā, ecco, visās malās ir gan 42., gan arī 43. izmērs. esmu manījusi arī 44.
ja ir īpatnības-pacēlumi u.t.t., tad varētu būt problēmas..

disneja      Pasūtu no yoox.com
Jau kļuvusi par atkarību. Ir liels daudzums augstpapēžu laiviņas. Turklāt tieši yoox.com ir ārkārtīgi ērta preču atgriešana.

plikaaKAAJA  2   palikušajos "Gerkenos" ir daži lieli sieviešu zaabaki- 43,44, utt, ādas, labi, ērti, lietojami, cenas--vispar! 6-20 ēriki!
Maz gan, izvēles jau nav!
40+ ir jau eksistences stadijā.

plikaaKAAJA      Ja kādam vajag- ir vienas jaunas sieviešu kurpes- ādas, labas ielas kurpes, skaists vidējs papēdītis, platformiņa gan paplāna- 44 izmērs. Rakstiet!

peedas_rasaa    2 nez, man nav nevieni tantīšu apavi.. augstpapēžus nelietoju- tā jau gandrīz visi vīrieši īsāki..

Ohforf`sake      42. izmēra kedas (čības, whatever, kā tās pareizi sauc) šobrīd nopērkamas rimi par 3,99. Bērns priecīgi ticis pie lētiem apaviem, kas vismaz pāris mēnešus izturēs.

Pašam par laimi tādu problēmu gan nav.

Ja izdodas kādreiz piemērīt apavus šeit un atrast ideālo izmēru, tad dažādi ārzemju interneta veikali ir risinājums (arī tad, ja veikalā šeit cenas kož), vismaz tam modelim un ražotājam.

ramazoti    3 :)Ja jau ir >2000eur/mēn. tad jau var kauču speciāli pasūtinitināt- gan augstpa pēžu laiviņas, gan zempa pēžu plostus;)

gertrude      kopš atklāju Mažeiķos ´´Deichman´´, ar manu 42. vairs nav problēmu. augstpapēžu laiviņas līdz 44. izmēram, cenas arī ļoti normālas.

Neutrogena    1 41.izmērs jau nu gan nav nekas TĀDS.
Gaumes ir dažādas. Ir dāmas, kuras vienkārši sajaukušas ielas un ietvi ar skatuvi...

fargo      47/48 izmērs kedām. problēmas ir bijušas visu mūžu. ne tikai ar liela izmēra apaviem. (
sporta laikā jaunībā psrs laikos problēma bija sevišķi izteikta)
kā tagad? ir sarunāts ar bodiniekiem, kad pievedums un ir laba manta, tad ir zvans. cits variants ir internets. jakas, apavi, krekli. lielizmēra lietas var atrast. ot uzvalks, tad gan tikai pie šuvēja.

moonaberga      Jā, ir tāda problēma. :( Man 34. izmērs, bet sieviešu skaistās un seksīgās augstpapēžu kurpītes sāk ražot tik no 36. izm. Ir arī 35. izmēri, kas tāpat reāli pēc lieluma atbilst 36.izm. Tapēc pārsvarā esmu spiesta staigāt ar zemiem apaviem. Ja kādai ir kāda info, kur var nopirkt augstas maza izmēra kurpītes, lūdzu padalieties! :)

kokote      Vecajā labajā elegantā joprojām izgatavo apavus pēc pasūtījuma. Pat lokalizācija tā pati, tikai sarāvies pavisam mazā bodītē A. Kalniņa ielas pusē pagrabiņā.

disneja      Lieliem kvantumiem tur nav, bet 42 - 43 var atrast.
Tad, kad to lapu čeko regulāri, tad dream box var salasīt labu labās lietas. Un tad pacietīgi pagaidīt, līdz parādās superīgas atlaides. Pirms nedēļas saņēmu lieliskus 42 izmēra zābakus tikai par 56 €. Viss ir atrodams.

Arish    2 http://www.apavi40plus.lv/lv/

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu