Vai kāds lieto tet elektrību?

Vai ir izdevīgi pāriet uz to tet? Man mēnesī sanāk maksāt ap 60 eur par elektrību, tas pēc izlīdzinātā un tagad atkal esot ap 120 eur parāds sanācis, tas nozīmē, ka nākošgad arī izlīdzinātais būs lielāks, pašreiz gan arī es katru mēnesi ap 13 eur maksāju kā starpību par iepriekšējo periodu. Saprotu, ka man lai atteiktos no tā elektrum viņiem būs jāsamaksā tie 120 uzreiz un tad vēl kaut ko uzrēķinās. Jautājums cik liela būs tā ikmēneša starpība ja patēriņš ir kaut kas starp 300 un 400.

aroganis    1 Visu šo laiku maksāju biržas cenu, salīdzinot ar citiem iegūstu 5 EUR mēnesī. Savu jautājumu uzdod labāk savam tirgotājam, parasti viņi atbild. Patēriņš 300-400, tā ir privātmāja?

Momo    2 Traki daudz izklausās. Man uz privātmāju ar visu ko, tai skaitā elektrisko plīti un gāzes katlu, kas arī elektrību tērē, nesanāk tik daudz. Un arī ir viedais. Par tet nepateikšu, bet runā, ka veci un aizkaļķojušies boileri daudz tērē.

Epifanija      es no tā izlīdzinātā neko nesaprotu, es maksāju katru mēnesi, sekojot līdz savam elektrības patēriņam un zinu, kad un ar ko esmu pārtērējusi ...trīsistabu dzīvoklim vairāk par 40 mēnesī nevajadzētu būt, pat ar visiem pričeindeiļiem, gan jau ka tavu rēķinu uzlabo kāds, pieslēdzies pa kluso, kaimiņš;)

Epifanija      jā jā man arī tāds bija, a man nevajag tādu, katru mēnesi aizsūtu viņiem sms, tieši tā - kāpņutelpā skapī redzamo ciparu un e-pastā saņemu maksājamo summu un redzu kā esmu uzdzīvojusi katru mēnesi un uzreiz varu reaģēt, ja neiekļaujos savā limitā, ir jau arī vēl citi varianti, bet šis ir man saprotamākais, runā, ka esot tā, jo vairāk tērē, jo lētāk sanāk, lūk šito, ja kāds mums izskaidrotu, tas droši vien ir kāds no tiem veidiem, ko vispār piedāvā, bet es neesmu tā viņos iedziļinājusies, bet vajadzētu... un vēl, ja gribēsi mainīt uz kādu citu variantu, parādu nāksies atmaksāt uzreiz, bet vispār elektrība ir dārga, a par kaimiņu, tas bija joks, a ko var zināt, mūsu laikos ne par ko nebrīnītos... viedais skaitītājs varbūt ir jāpārbauda?

av2  2 4 pilniigi vissu izsleedz, izrauj vadus no sstepselliem pilniigi visus , un vakaraa klusinnam paskaties, vai skaita ko skaitiitaajs.
Jo zog elektriibu arii caur sienaam piesledzoties pie kaiminna faazes utt. Mna viens pazinna ievaacaas dziivoklii, kuraa bija kreisais sstepselis viens. Tas ir, nu tu visus korkkus izskruuvee, a tajaa sstepseklii ir sstroms . No kaa, neviens nezina, un ssamais jau jau nu nezzeelojaas arii nevienam.

draboss      Pazvani tet (lattelecom) un noskaidro. Es paŗgāju, bet vēl nevaru komentēt, jo pirmajā mēnesī nenodevu skaitītājus, atnāca aprēķins par vidēji patērēto. Šomēnes saņemšu rēkinu jau par konkrēti septembrī patērēto un tad varēs salīdzināt. katrā ziņā viņi mani pārliecināja, ka ir vērts, kā būs praksē, es redzēšu tuvākajās dienās.

draboss      Man tad nav "viedais", man jāiesniedz lattelecom mājaslapā

Samurs    3 Kā ar ampēriem un fāzēm? Diezgan daudz arī tie pieliek pie summas.
Bet ir, kas rij labi no patērētājiem. Neaizmirstiet, ka 100w patērētājs diennaktī norij ap 2,5 KWh. Nevajag nenovērtēt arī jaunu datoru elektrorijību. Īpaši, ja jaudīgas videokartes, varbūt digo bitkoinus. Tur i tuvu KW stundā var būt.

lemija      Vispār ir dūšīgi jāpacenšas,lai par 3 istabu dzīvokli būtu tāds elektrības patēriņš ( 60 eur mēnesī). Vai nu daudz ļaužu dzīvojat ,vai elektoierīces senākas un ,,ēd daudz,, vai vienkārši nevērīga attieksme vai paradumi... Pirms kaut ko mainīt varbūt vajadzētu pārskatīt šīs lietas ,ja iespējams veikt uzlabojumus un tad lemt. Un av2 viedoklī arī vērts ieklausīties:)

Tinte      Pievienojs Lemijas viedoklim.
Tādu elektrības patēriņu, iespējams, rada vecas el.ierīces. Piemēram, mans aizvēsturiskais stacionārais dators mēnesī norija ap 60 kw.

siso1958      lietoju TET 3istabu dz.karstā ūdens boileris,i-net,tv,kopā40=45eur. 2020-11-07 10:00

zum      tie boileri laikam sausmigi rijeji, laikam pastavigs pieslegums, nakti , kamer guli, diena, kamer darba, lai rukisi var nomazgaties! Es bez boilera-un 70kw menesi. TET pagaidam pieskaitamas izmaksas mazakas 2020-11-07 14:24

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu