Cik maksā komunālie Rīgā? Interesē apmēram 2 vai 3 ist dzīvokļi?

Sludinājumos reti kurš norāda cik tad ir tie komunālie. Uzraksta tikai 350 eur +komunālie un apsardze. Pēc tam vēl izrādās, ka arī internets jāņem saimnieku ar neizdevīgu tarifu. Ja nav žēl padalieties ar info cik jums ir apmēram vasarā un cik ziemā

Mr_es      3 istabu ziemā 200, vasarā 90 +/-... atkarīgs no tā, cik ūdeni izlieto, man iet apmēram 5 karstais un 5 aukstais.

JurisK      Preciizi nepateikshu, pazinja iziiree 1.5 istabu dziivokli par 200, maksaajumaa kopaa ar komunaalajiem sanjem nedaudz virs 300 videeji. Dziivo gan tikai 2 cilveeki.

Ellocka    1 Man 3 istabu 119 sērijā, dzīvojam 4atā, 112 vasarā, ap 200 ziemā, plus elektrība ap 20EUR, internets&TV 18EUR.

Laurencia  1   Necik😂 Dzīvojam privātmājā, taču elektrība pie 80€ mēnesī plus zemes nodokļi, miskaste un visādi citi izdevumi... Māja melnais caurums- naudu tik liec un liec.. kā caurumā pazūd.. 😕

Laurencia      Ziemā granulas katlam pie 800€ par sezonu. Atkarīgs kā kurina.. Kad īrējām 2 istabu dzīvokli, tad bija 400€ ar visiem komunàlajiem- tiesa gan no drauga īrējām..

Agatem9      Man ir neliels 3-istabu dzīvoklītis ziemā 190 eur, vasarā 90, un elektrība. Ja Tev dzīvoklī būs boilers, rēķinies, ka elektrība būs 50 eur mēnesī. Ja nē, ūdens skaitītāji, siltais ūdens , kopumā būs tik cik tērēsiet.Un internets ar TV plus vēl kādi 15 - 17 eur.

Ellocka      Visi pa dienu ilgi strādā, es pati mēdzu dzīvoties weekendos citur. Plīts gāzes (ir tvaika nosūcējs), siltais ūdens centrālais. Datori - laptopi. Televizors - LED nav topā. Sanāk mazāk kā 150kW mēnesī.

Mr_es      Man lattelekom tv + nets 250 mb izmaksā 18 eiro... vajag zvanīt un prasīt cenu, ja nedod operātors, tad jāprasa lai savieno ar menedžeri. Visu var sarunāt ar viņiem, tikai līgums uz divi gadi jāslēdz, bet ir izdevīgi...

Agatem9      Labdiene.Man ir Livas jau vairāk kā gadus desmit,maksāju , ja nekļūdos 15.50 vai 16.50, Tv kopā ar internetu.

LaskovijMerzavec    1 Nu ļoti apmēram būs 2-3/eur par m2. Kad zvani, paprasi konkrēti. Jo dažādi apsaimniekotaji, dažādi "bonusi", vienotas cenas nav Rīgā.

av2    1 optika ir daargaaka vienmeer , jo visjaunaakais , visaatraakais. Tad naak kabelis, un tad vecais DSL. Tas ir...vecs pieslegums,telafona liinijas izmanto , leens , buutu jabuut daudz leetaakam.
Man arii interesee, par cik reaali var Riigaa noiireet/apmaksaat reekkinus, kopaa viss , par 2 istabu normaalu dziivokli? Pazinna, no LV laukiem, domaa paarcelties uz Riigu.

Ezjule    1 Vasarā 2.ist. dzīvoklis N/P rēķins ap 50 Eur, i-nets 6.25 (maksāju avansā tad firma iedod atlaidi) , elektrība (man el. boilers ūdenim) 27-35 Eur , gāze apm. 3 eur.
Apkures mēnešos apm.50-60 Eur par apkuri nāk klāt.

Prasi dzīv. saimniekam lai nosūta iepr. ziemas mēneša apsaimniekotāja rēķinu. Tad vēl . Ir dzīrdēts,ka atsevišķās mājās ir dārgi zemes nomas rēķini. Tas arī saimniekam uzreiz jāprasa.

borzomi    1 Atkarīgs arī no rajona ,no apsaimniekotāja,no mājas stāvokļa...utt.

Aukstums      elektrība, gāze , internerts, tv - visā Latvijā vienādi, ko pats patēŗētājs izvēlās, tālāk, jāskatās, ar ko kurina ziemā, cik liela ir daudzdzīvokļu māja, tas ļoti ietekmē, ūdens sk.rādītāji, +/- līdzīgi Latvijā, tālāk apsaimniekošana pēc tā, kas apsaimnieko dzaudzdzīvokļu māju, neatkarīgi no tā, kurā LV malā, nu un visbeidzot īre, ja īrē- tad, ko īpašnieks prasa... aaaaa...atkritumi...

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu