Apavu veikali

Apavu veikali - jautājumi un diskusijas

Kur tagad, Covid laikā, var nopirkt apavus? (11)
Lūdzu padalīties ar personīgo pieredzi/novēroto, pie kura lielveikala/tirdzniecības centra tagad āra tirdzniecībā tiek tirgoti apavi. Mazās bodītes (ar atsevišķo ieeju, kurām atļauts tirgot telpās) , šķiet, neinteresē. ...
Kāpēc mazās bodes neinteresē? Somijas Apavos (Barona iela, Rīga) ir plašs apavu klāsts, veikals strādā, pieņem pircējus klātienē. nekur. NSKingā ! Plašs piedāvājums neko nenozīmē, ja tajā nav tā, ko vajag vai, kas ir vēl sliktāk, nav vajadzīgā izmēra.

Kas ir ar CCC, tur ik pa laikam ko nopērku, pieciešamas kvalitātes širpotrebs par samērīgām naudiņām.

Joprojām atceros iepirkšanos Londonā, uzmērīju 3 dažādus izmērus, it kā pēdējais der, bet ne īsti, pārdevēja atnes vel vienu pāri, īstais. Tiesa, tas nebija širpotrebs.
Amazone neder? Vienkaarssi, vismaz ar apaviem ir jaazin attieciigo razzotaaju pareizie izmeeri, ir atsskiriibas , kas tev tiessam der. Lai ko suutiitu online. ··· Apavu veikali: Kur tagad, Covid laikā, var ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Nestandarta kājas izmēra apavi sievietēm un vīriešiem. (21)
Padalieties lūdzu pieredzē: kur jūs pērkat apavus, tie un tās kuriem ir 34., 35.,kā arī 42., 43. izmēra pēdas sievietēm un 47., 48., 49. utt. Un diez, cik daudziem ir šāda problēma?
Man ir 41. vai atkarībā no modeļa 42. izmērs. Vienmēr ir bijušas problēmas ar apaviem - ja vispār ir, tad modelis briesmīgs vai cena astronomiska. Cilvēki ar vidēja izmēra kājām apavus bez problēmām iegādājas izpārdošanās, bet lielo izmēru īpašnieki tādu ´ekstru´ atļauties nevar.
Ir veikals 40+ Ģertrūdes ielas pašā sākumā, tur vismaz ir šāda tāda izvēle, taču cenas ne vienmēr patīkamas. Vēl reizēm šo to var atrast baltkrievu apavu veikalos, gadās jau arī pavisam neplānoti uzskriet virsū savam izmēram parastajos apavu veikalos, bet tas tiešām ir ļoti reti. Var jau meklēt ārzemju interntveikalos, bet ar to atpakaļsūtīšanu tomēr pārāk liela ķēpa, ja nu neder.
:)Ja jau ir >2000eur/mēn. tad jau var kauču speciāli pasūtinitināt- gan augstpa pēžu laiviņas, gan zempa pēžu plostus;) nez, man nav nevieni tantīšu apavi.. augstpapēžus nelietoju- tā jau gandrīz visi vīrieši īsāki.. http://www.apavi40plus.lv/lv/ 41.izmērs jau nu gan nav nekas TĀDS.
Gaumes ir dažādas. Ir dāmas, kuras vienkārši sajaukušas ielas un ietvi ar skatuvi...
··· Apavu veikali: Nestandarta kājas izmēra ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu