Dzīvoklis

Dzīvoklis - jautājumi un diskusijas

Dzīvoklis ar malkas apkuri koka mājā (11)
Vai ir vērts naudu ieguldīt dzīvoklī ar malkas apkuri,koka mājā?
Pirmkārt jāskatās, kurā vietā atrodas ēka un vai ir zeme īpašumā zem ēkas. Ja vieta OK un zeme ir īpašumā ( dzīvoklim Zemesgrāmatā ir norādīts arī piesaistītā zemes gabala domājamo daļu apmērs), tad jāizvērtē būves tehniskais stāvoklis un tā atbilstība prasītajai cenai. atkariiga no taa, cik ilgi taisies tajaa dziivot... minimaalus uzlabojumus komforta paaugstinaasjanai jau var... ideaali. bet svariiga protams vieta un maajas staavoklis. es piem buuveeshu maaju ar malkas apkuri. riigaa. ir verts - ja vien pati maja laba tehniska stavokli. jo mazak ertibu, jo labak - ieliksi visu savu un nemaksasi "Rigas siltumam" un tamlidzigiem kantotiem. Ir vērts. Dzīvoju tādā un esmu ļoti apmierināta ar savu neatkarību no Rīgas siltuma.Bet tiešām jāskatās, vai māja nav uz sabrukšanas sliekšņa. ··· Dzīvoklis: Dzīvoklis ar malkas apkuri ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Dzīvokļa iegāde izsolē (21)
Vajadzīgs lēts dzīvoklis. Varbūt mēģināt nopirkt izsolē- iespēja vai liels risks?
visbiezjaakie zemuudens akmenji ir iepriekshejie ipasnieki, kas negrib izvaakties.. viedoklis- iesaku! (domaa ko gribi) :) braucām-skatījām mājas-arī tādas,kas izsolē--tās bija jau tukšas-labā stāvoklī,citas-puceltas,-bet -ok-atslēgas pie kāda cilvēka,iekša tikām.
Tad jau -jāskatās-tie ,kas jau tukši-tā laikam,jo kādu mest ārā-tieāties -ohh-tā nu laikam ir epopeja ar TV ,ja mazi 10bērni,veci radinieki utt!
Daudz ir atkarīgs no situācijas, kādēļ dzīvoklis ir "nonācis" izsolē, tālāk jau - dzīvokļa sākumcena, tehniskais un juridiskais stāvoklis, atrašanās vieta. Bet cerēt nopirkt lēti... kas nu kuram lēti - ar +10 tk no sākumcenas jārēķinās. Divi kolēģi ir pirkuši. Vienam viss OK. Otra tiesājās vēl gadu, lai dabūtu ārā iepriekšējos iedzīvotājus. Process sadārdzinājās ļoti... ··· Dzīvoklis: Dzīvokļa iegāde izsolē lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Virtuve apvienota ar istabu. (49)
Skatos dzīvokļus jaunajos projektos un praktiski visos virtuve apvienota ar istabu, man tas nepatīk. kādas ir jūsu domas un pieredze-par un pret.
Tas ir pretīgi! Cepjot kotletes, karbonādes, pankūkas, vārot boršču(harčo, kāpostu zupu) visi aromāti savelkas mēbelēs, audumos un visur citur! Ēdiena smarža jūtama ne tikai dzīvoklī bet to var baudīt arī kaimiņi ejot pa kāpnēm. Man vajag atsevišķi, jo kad pārējie vēl guļ es varu arī ar katliem pagrabināties gatavojot brokastis vai novārīt dārzeņus salātiem.
Ja cilvēks ēdienu mājās negatavo tad der.
Pagatavo zivju ēdienu. Ja vēl būs jautājumi, tad ... ... un ledusskapis rūc pie gultas ... Man arī nepatīk. Un tas ir liels trūkums jaunajiem projektiem. virtuve ir virtuve, un dzīvojamā istaba nav virtuve.
Taču jā, daudziem vientuļiem vīriešiem, kuri mājās praktiski negatavo, tas ir ērts variants.
··· Dzīvoklis: Virtuve apvienota ar istabu. lasīt visu diskusiju (49 atbildes) –»
Dzīvoklis pirmajā stāvā (32)
Dzīvoklis pirmajā stāvā. Plusi, mīnusi, par un pret. Varbūt tomēr otrajā stāvā?
Ja ir izvele-otraja... Skatoties kada maja,un kada vieta. Troksnis,no pagraba aukstums,no pagraba-pirmas zurkas :) Piecurata kapnutelpa,Helovinu olas uz durvim. :) vesums no ieejas durvim. Protams,ja nav ekskluziva maja. ..ir arī plusi-drošāk var patusēt,kaimiņi nedzirdēs katru tavu soli un ja mazums kāds krāns noplīst,nebūs kreņķu ka nopludināji kaimiņus ,vieglāk ātrāk uznest velosipēdu vai bērnu ratiņus..;) 10:29 iesaki, kurā vietā un kādu pretvārstu uzlikt pirmā stāva īrniekam, lai aizdambējuma gadījumā viņam nenāktu virsū visu pārējo 4 stāvu "ražojums". Pretvārsts var glābt no PRETGAITAS, bet no tā, kas nāk pareizajā virzienā, bet nevēlami?!
Muldi taču ar jēgu. Otrā stāva īrnieku tādā situācijā, sorry, bet glābs pirmais stāvs.
Verandas, terases, dīķi- tā ir privātmāja. Šeit, kā saprotu, vairāk apspriestas situācijas daudzstāvenēs.
Novērojums citā mājā un 5. stāvā: ļautiņam nopelējuši visi griesti; pirms gada veikts dārgi izmaksājošs remonts. Kad uzrampājamies bēniņos, skats kā planetārijā- viss jumts vienos caurumos, pa kuriem nāk iekšā lietus un sniegs. No bēniņiem viss slapjums nāk uz galvas 5.stāva iemītniekiem. Iedzīvotāju kopsapulcē nav iespējams pārējos īrniekus pierunāt līdzekļus novirzīt jumta remontam, jo viņiem, redz, uz galvas netek.

dalabilabi izpurināja pirksteļus vēdeklī, sak, viņam dīķis, veranda un kas tur vēl. Nu un? Pārdošanā nebūs īpaši daudz tādu dzīvokļu, tātad to apspriest nav aktuāli. Tāpat par "būvnieku inženieri" nevajadzētu izlikties cilvēkam, kurš nejēdz, kurā vietā pretvārsti liekami ( anis 2017-11-11 13:10 vismaz pareizi saka, ka atzarā jāliek, bet "inženieris" tūcīs pašā stāvvadā, nu, nu, ka tik šis malacis arī nav Zolitūdē piestrādājis.)
Dzivoju pirmajā stāvā visu laiku dzirdu durvju klapēsanu padjezdā. Bija arī točka kādu laiku kaimiņa dzīvoklī tad vispār bija murgs ··· Dzīvoklis: Dzīvoklis pirmajā stāvā lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Dzīvokļa attīrīšana no negatīvajām enerģijām (29)
Kādas darbības var/vajag veikt,lai attīrītu dzīvokli no iepriekšējo iemītnieku atstātajām negatīvajām enerģijām?Neskatoties uz to,ka ne sevišķi ticu visādām pesteļošanām,kaut kas tajā visā tomēr ir...
Kadiķa zariņus var padedzināt. Pie vienas reizes arī no baciļiem tiksi vaļā un smarža patīkama būs. Piemēram kaimiņu dzīvoklis... nomainījušies jau kādi 9.īrnieki nu jau īpašnieki... tajā dzīvoklī mītošajiem.. ko es atceros.. vēl krievu laikos...
-meitu 25.gadi izvaroja un sagrieza gabalos, atrada uz jūrmalas šosejas..
-nākošiem īrniekiem vīrietis nomira ar vēzi, dēls palika par invalīdu, meitai dzima slimi bērni..
=nākošie īrnieki... vīrs.. kārās trīs reizes... līdz beidzot pakārās...
-nākamie īrnieki sheit nebij ilgi paris gadus un aizmuka..
-nākamie īrnieki Vīrs ar savu edību bisi iemūžināja savas smadzens viesistabas grieztos! cik zinu tas tur ir joprojaam jo tika vienkaarshi tas pleķis aizshpaktelets..
-nākamie īrnieki mitinājās divus gadus, pashkjiiraas un pamuka kur kurais..
-Tagad tur mitinaas TRAKA bāba... :D Kura jau Sacirta manas aardurvis ar cirvi...!!!
Teiksiet sakritība...!? Nu var jau būt var jau būt... :D
hmmm viens no veidiem paaicināt bestītāju,otrs ar sveto ūdeni pulkstens rādītaja virzienā visos sturos paslakstīt svēto ūdeni,metot krustu,tad vēl var paņemt kadiķi,aidedziāt uzliekot to uz kādas paplātes,šķīvja un no ārdurvīm,atkal izstaigā visas telpas un atnāc no kurienes sāki.
Nesen šo man viena tante izstāstija.
Atvērt logu un pavēdināt... izmazgät ar terpentiinüdeni(dabiigo) kadikjus protams, bet ar sveto üdeni baciljus ieperinäsi. Sveces arii vienmeer näk par labu, iipashi vaska. ··· Dzīvoklis: Dzīvokļa attīrīšana no ... lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Mazāks un savs, vai liekāks, ērtāks, bet īrēts? (35)
Īrēju foršu, plašu dzīvokli. Tad radās iespēja ļoti lēti caur pazīšanos nopirkt pašai savu dzīvokli, pat bez kredīta, saliekot kopā savus ietaupījumus un atlikušo aizņemoties no draugiem/radiem. Kad atdošu parādus, ...
Tev tagad ir savs dzīvoklis, kura pēc neesi iebāzusi galvu mūža parādos. Pie tam, izskatās, ka, ja vēlēsies, varēsi to arī viegli pārdot un izdevīgi...
Tā ka, ir sajūta, ka sliktākais, kas tev ir - tie ir visai nenovīdīgi draugi un radi...
JA pašai ir ok sajūtas, tad pārējie var iet pāris dzīvokļus tālāk.... Padomdevēji vienmēr gudri, ja pašiem nekas nav jadara:) Tagad Tu redzēsi, cik bieži draugi iebrauks pie Tevis, kad dzīvoklis nav pa ceļam uz Vecrīgu....paliks tikai patiesie draugi. Uz šo jautājumu Tu pati jau esi atbildējusi. Bet tiem kuri stāsta ka izdarīji nepareizi vari atbildēt vienu - pati mainīt vairs neko nevari, bet viņiem ir visas iespējas izlabot Tavu "kļūdu" un pašiem noīrēt to plašo dzīvokli. Savs ir savs!Vēl labāk ja būtu māja.Ļoti pareiza izvēle-malacis! ··· Dzīvoklis: Mazāks un savs, vai liekāks, ... lasīt visu diskusiju (35 atbildes) –»
Grūti atrast Anglijā dzīvokli. Ir kādas viltības? (19)
Viens radinieks ir devies uz Angliju, vienu no slavenajām universitāšu pilsētām un viņam neizdodas atrast dzīvokli īrei. Gatavss maksāt līdz 1200 mārciņām mēnesī, prasības pret platību utt. minimālas, lai tikai ...
1200 £??? Saka jau ka pie mums cenas esot kosmiskas. Interesanti, cik maksā 1-istabas dzīvokļa īre Rīgā. Joka pēc varētu salīdzināt. ... tieši tā---draugos ir domu biedru grupas!!!! Atkarībā ,kurā pilsētā ir,lai sameklē attiecīgo . ]
vienam cilvēkam ,latviešu mājā ,istaba izmaksās 69-70 paundi mēnesī.
Ja Londona,tad jebkurā supermārketā ir bezmaksas krievu avīzes,kur var atrast gan istabu gan dzīvokli,gan gultas vietu.
Ar latviesiem un vispar, austrumeiropiesiem, ka sugu, viena maja dzivot silti neiesaku...ja nu vienigi nav kada nosliece uz mazohismu, jo lielakus stukacus un saimnieku dibenu laizitajus dzive nav nacies sastapt. Vislabak ar angliem, bet tad ari jabut "anglu" darbam un pieradamiem ienakumiem un valodai.
Bez uzskaititajam lapam var izmantot rightmove.co.uk
Es biju Kembridzaa...tur tieshaam taa ir probleema un cenas kosmiskas. http://www.spareroom.co.uk/ Privātie te reklamē gan istabas, gan nelielus dzīvokļus. Lai veicas! ··· Dzīvoklis: Grūti atrast Anglijā ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Vai tagad nevienam nevajag 1.ist dzīvokli/kaut ar malkas apkuri/? (30)
nemāku vai arī nav pieprasījuma-1-ist.dživoklim /kaut ar malkas apkuri/nav nekādu dižu remontu,,bet wC dzīvoklī un āgenskalna centrā,vai arī netālu no Spices? Zinu,ka cilvēki mitinās ar tualeti kāpņu telpā,ar ūdeni ...
Nelielā jautājuma blokā milzum daudz valodas kļūdas. Vai tiešām lasītāji nemaz nav jāciena?
Iešu lūkoties, kāda kundzei izglītība.
ko Tu tur ņemies ar tiem studentiem:)Taisi privāto pansionātu,būs klusi ,mierīgi un cik nu tiem vecīšiem vajag.Varēsi šiem zīmēt mācīt,par dzīvi aprunāties,nekāda seksa:))))))))tev būs vara un teikšana un viņi savā bezspēkā nevarēs pretī paspirināties:))))))))))) paardot var jebko, vieniigi jaaatrod pareizaa cena! Vai Jūs vēl joprojām iekasējat no katra interesenta 5ls par aizvešanu,par atslēgām,dodat norādījumus,ka nedrīkst daudz čurāt? Kā es zinu?Mana māšele pāris gadus atpakaļ gribēja īrēt,kamēr mācījās. Tu ire vinu vai ka? ··· Dzīvoklis: Vai tagad nevienam nevajag ... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Bijušais komunālais dzīvoklis, puse privatizēta, kaimiņš taisa manās istabās durvis ciet?? (7)
Agrāk bija komunālais dzīvoklis, lielāko daļu privatizēja, tualete koplietošana, pārējām istabām taisa durvis ciet, jo kaimiņa īpašums ir dzīvokļa galā! Kad saku, lai pārstāj taisīt manā īpašumā durvis ciet, saka ka ...
A kāpēc durvīm jāstāv vaļā ? Liekas normāla prasība. nja...piedraudi pretī, un ja kas nepatīk, lai dzīvo citur..neviens nevienā vietā nav piesiets...bet ar kaimiņiem jebkurā gadījumā jāiemācās komunicēt.. iziet uz kompromisiesm, varbut vnk apsēsties un izrunāt visus sasāpējušos jautājumus? Kā kaimiņiene vispār varēja privatizēt komunālu dzīvokli? Pārbaudi cik tas viss ir juridiski pareizi. Sarunāt droši vien, ka nevar (pati esmu komunaļņikā dzīvojusi - zinu). Sameklē Kristiānas Lībanes mammu (Šķēles sievasmāti). Neatceros kāds viņai vārds advokāte Lībane. Spēcīga juriste tieši dzīvokļa jautājumos. Man viņa deva labu padomu, izdarīju kā viņa teica un tiku ārā no komunaļņika. Lai veicas! Iesākumam paskatīties kadastrs el vē un zemesgramata el vē, kas tad īsti konkrētajā adresē kam un cik daudz pieder. Gan maksas informācija. Tērēt naudu "saskrūvētiem" advokātiem vienmēr varēs paspēt. nu biku Tev kaiminnss rrrrrr :(( Nesapratu, kaadas durvis? Sameklee bf, kas tam kaiminnam vissu "paskaidros" , a? ··· Dzīvoklis: Bijušais komunālais ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Skatoties no kaa iiree:

1) no privaatpersonas - te varbuut neprasiis neko, maksaa tik pikji un dziivo. Parasti gan panjem pases kopiju un Juus parakstat no interneta izprinteetu Iires Liigumu..

cita opera ir:
2) Agentuuras: te buus vajadziigs darba liigums, bankas konta izdruka (lai pieraadiitu, ka Tev pietiekami naudas, lai iireetu) atsauksmes no ieprieksheejiem izireetajiem, no darba deveeja utt.
Emma, Anglijaa cilveeki citaadi attiecas pret nodokljiem, jo Tavu nodoklju maksajums ir redzams visapkart, tie ir normaali celji, bezmaksas mediciina, labs sab.transports. Vislabākais dokuments ir nauda! Šķiet, ka arī Anglijā ... Emma45, neskrien gan, jo ja kaimini nostucis vinu, vins nostucis kaiminus😃...te sita sistema strada perfekti👍😉! ...man a pat ires liguma nav, katru menesi noskaitu saimniekam kepa un visi laimigi😃...nu, vienigi taxman varetu but 😠...😃 ··· Dzīvoklis: Kādi dokumenti vajadzīgi ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu