Iepirkšanās internetā

Iepirkšanās internetā - jautājumi un diskusijas

Lēti apģērbi no ārzemēm (11)
kuras majaslapas ir pieejamas drebes no arzemem bez mezonigiem pasta izdevumiem?
Kautvai o izdevumi,drēbes.apavus uz aklo es nekad nav pirkusi un nesaprotu,kā var pirkt kaķi maisā..ebay.com ir mantas par kurām nav jāmaksā. Esmu pasūtījusi no ķīnieši lapām lētus apģērbus un kurpes, bet kvalitāte attiecīgi briesmīga un piegāde dārga.

No viena aplauziena esmu uztaisījusi lapu - tur dāmas pārdod apģērbus un zābaciņus, kas pasūtīti internetā, bet neatbilst saviem izmēriem. :)

Regulāri atjaunoju piedāvājumu - http://www.draugiem.lv/sievietesskaistumam

Viss ir uz vietas pie dāmām Latvijā. Var sarunāt laikošanu un nebūs jāpērk kaķis maisā.

Pati jau dikti esmu sajūsmā par savu ideju :D
www.sportsdirect.com atsūta nedēļas laikā, par piegādi 15 mārciņas, pieved klāt mājās kurjers.... vienīgi tur pārsvarā sportiska tipa apģērbs, toties cenas un kvalitāte lieliskas... Asic botas, piemēram, var nopirkt par 20 mārciņām jeb 17ls aptuveni.... varu piedāvāt ieskatīties www.elegancetev.com, piedāvāju pilnīgi jaunus apģērbus no USA meklē iveikalus tepat eiropā - tad nebūs +- 45$ par atvešanu, un nebūs arī risks maksāt PVN un ievedmuitu. pēdējā laikā aktivizējušies arī vietējie darboņi, kur par pasta izdevumiem būs max 3ls.
es gan 100 gadus neko online neesmu pirkusi, bet agrāk bieži pasūtīju visādas greznas kurpes no ārzemēm - un normāli - varbūt 3 bija tādas, ko nevarēja dabūt kājā un der tikai, lai no gultas aizietu līdz durvīm un atpakaļ, pārējās ok. :P
··· Iepirkšanās internetā: Lēti apģērbi no ārzemēm lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Sūtīšanas izmaksas amazon.co.uk (6)
Ja ieperkos amazone. co. uk, vai un cik apmeram bus jamaksaa par sanemsanu pastā? Un ja tiek pasutitas dazadas preces, piemeram, gramatas lietotas, vai tas viss atnaks kopā ar vienu sutijumu jeb katru gramatu suta sava firma? Vai beigās ...
Suutiishanu (pasta izdevumus) apmaksaa suutiitaajs, tev pie sanjemshanas man liekas nekas nav jaamaksaa, ja nu vieniigi nav kaads iipash noteikums, ka jaapmaksaa pie preces sanjemshanas - bet nu tas taads tiiri teoreetisks. Peerkot paardeveej alpaa ir arii izdaliiti atsevishkji shiping cost - un sasummejot ar preces veertiibu taa ir summa, kas jaapaarskaita paardeveejam.

Pastam nakas nav jaamaksaa - Tu tachu nemaksaa pastam, sanjemot kartinju, jo marku tachu ir pamsksaajis suutiitaajs.

Nezinu gan tikai vai tos kombainus no taas lapas amazone.co.uk pa briivu suutiis - krava tomeer liela :) Bet par graamataam un citaam siikaam preceem papildus maksaat nevajadzeetu ...
Taapeec pasuuti no paarbaudiitaam vietneem, lai ir garantija ka atsuutiis.
Reizee atnaaks ja buus viens paardeveejs, ja vairaaki tad atsevishkji.

Ieteikums - pajautaa koleegeem lai padalaas ar pieredzi + pie viena kopaa pasuutat, lai leetaak.
Izlasi pamaaciibas internetaa, taas var atrast vairaakas:
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/77032/labakas-adreses-sopingam-interneta-padomi
http://www.sievietespasaule.lv/sadzive/tehnologijas/celvedis_iepirksanas_ebay/
Es iepērkos amazone.de,cik jāpiemaksā par sūtīšanu var redzēt tad,kad maksā par preci,pievērs tam uzmanību,jo dažreiz uzlec astronomiskas summas. Man parasti atnāk ziņa epastā,kad būs sūtījums,konkrēts datums un laiks. Pastā nebūs jāmaksā nekas, sūtīšanas izmaksas aprēķinās Amazon jau pasūtīšanas brīdī un pieskaitīs pasūtījuma summai, tās redzēsi pirms apmaksas veikšanas. Tur arī varēsi izvēlēties ātrāku piegādi (attiecīgi stipri dārgāk) vai standarta (lētāk). Pasūtījums var pienākt gan vienā, gan vairākās pakās, bet Tevi tam nevajadzētu satraukt jo papildus nekas jāmaksā nebūs. Funkcija, ka var samaksāt pastā pie saņemšanas darījumam ārzemes-LV (it kā ) nestrādā (vispār). Cita lieta, ja darījums notiek UK (vai DE utt.) robežās.

Precizējums - amazon vai tomēr amazonE? Ne velti AldisP augstāk uzjautāja par kombainiem.

Pieļauju, ka katrs pirkums būs neatkarīgs, izņemot, ja no 1 pārdevēja un arī tad vēlams iepakošanu pārrunāt tieši ar pārdevēju,
··· Iepirkšanās internetā: Sūtīšanas izmaksas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Grāmatu iegāde amazon.com (11)
Nekad neesmu iepirkusies amazon.com, bet tagad vajag un ir neskaidrības: 1. Vēlos pirkt grāmatas, un saskāros ar to, ka piedāvā pirkt lietotas grāmatas lētāk nekā jaunas. Kādā stāvoklī ir tās lietotās grāmatas? Tās ...
1. Lietotām grāmatām ir norādīts to stāvoklis jeb condition - "Good", "Like new" utt. Parasti šie norādījumi ir objektīvi, turklāt tur nereti ir arī norādīts, ja grāmatā, piemēram, kāds ir rakstījis piezīmes vai ko tml. Esmu pircis daudz grāmatu, kuras it kā ir lietotas, bet realitātē to ir pat grūti konstatēt. Neredzu iemeslu pirkt jaunu, ja grāmatu labā stāvoklī bieži var dabūt vien par piegādes izmaksām.

Amazon.com gan būs pietiekami daudz uzņēmumu, kuri uz Latviju preces nesūta, tāpēc parasti iepērkos amazon.co.uk (lai gan kaut kas ir nācis arī no amazon.com). Amazon.co.uk populārākie grāmatu tirgotāji - Book Depository, World of Books utml. visi preces piegādā arī uz LV.

3. Jā, domāju, ka ļaus pirkt arī ar vienu adresi. Neatceros, ka būtu izmantojis divas.

4. ZIP ir pasta indekss. Amazon.co.uk būs prasīts postcode.

5. Jā, varēsi saņemt tuvākajā pasta nodaļā. Piegādes laiks ir dažāds - atkarībā no tā, kur/ko pasūti. Grāmatu no UK esmu dabūjis 3-4 dienās ar standarta piegādes veidu. Pagājušajā nedēļā saņemto grāmatu piegādes laiks bija ~nedēļa - 1,5 nedēļas.
Kaut kad mēģināju, tas gan bij pasen atpakaļ. Nevarēja tad. Lietotās no Amerikas nesūtīja šurp.
Ar jaunajām arī ir svarīgi, lai tās būtu Eiropas noliktavās. Ja no Amerikas, tad var sanākt, ka vajadzēs atmuitot.
Atnāks pa pastu. Viņu norādītajā laikā. Un vēl piedevām tur ir izvēle. Vai paātrināti sūtīt jeb standartlaikā. Atšķiras cena. Vispār tur var ļoti labi sekot līdzi, kādā stadijā patreiz prece atrodas.
1. Stāvoklis var būt jebkāds.
2. Tas nav ok. Var sanākt, ka saņem preci, kuras izmēri neatbilst gaidītajam.
3. Jā, ar vienu adresi pietiek.
4. Šķiet, ka pasta indekss.
5. Kā kura firma sūta, tāpat atkarīgs no tā, vai tiek izmantots parastais pasts vai kurjerpasts.
Vēl ir variants, ka Tu savā planšetē uzliec Fastr books aplikāciju un par 4 euro mēnesī lasi grāmatas uz nebēdu. 5) 27.augustā pasūtīju, 29.augustā ap pusdienas laiku kurjers zvanīja, ka būs pēc stundas. Vēl pēc nedēļas atnāca ieturētā drošības par it kā nenotikušo atmuitošanu no ASV ··· Iepirkšanās internetā: Grāmatu iegāde amazon.com lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Iepirksānās Amazon.com (7)
Vai kādam ir pieredze ar iepirkšanos šai portālā? Daru to 1. reizi un radās neskaidrības.
Kāpēc ne amazon.co.uk?

Ja nu vienīgi pērc kaut ko tādu, ko var nopirkt tikai tur. Teorētiski pie summas viņi pieskaita arī muitas nodevu un PVN, turklāt ir piebilde, ka uzņemas tevi pārstāvēt bla bla bla, un tas nozīmē, ja nu kas, vēlāk iekasēs vēl papildus to summu, par kuru nepietiks. Man personīgi to vienu reizi, kad mēģināju iepirkties, tas atsita vēlēšanos. Tad jau labāk ebayā no privātā, ja ir iespēja.

Lai gan... karam savs.
Pievienošos - labāk pērc no .uk, priekš kam tev maksāt muitu sūtot no ASV? Kā jau te saka- sūtīšana un visas papildnodevas ir pamatīgas, citādāk parasts internetveikals. Jārēķinās ka no Amerikas preces nenāk gluži divi dienu laikā.
Ir dažas reizes izmantots, nav bijušas problēmas.
Savulaik tur pirku kindlus. Principā nekā tāda sarežģīta, tikai bez visādām pārbaudēm no kredītkartes "aizsita" naudu, ir laika čakarēšanas moments muitā, ja pašam un pirmo reizi - tad lielāks. Varu piebilst par pastu un muitu. Man reizi, kad gan ne no amazona gadījās, ka nomuitoja, pastā varēja visu aizpildīt, samaksāt un uzreiz saņemt paciņu.

Tāda pieredze pirms kādiem pāris gadiem.
··· Iepirkšanās internetā: Iepirksānās Amazon.com lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
No AMAZON DE ,kāds ir pircis kautko? (7)
nE velna nesaprotu vāciski. :) Cik varētu maksāt piegāde?
Vienreiz kurpes. Par sūtīšanu EUR 10. Bet te jau pareizi saka - vajag salikt grozā, iet uz kasi, čekā viss būs ierakstīts. Tad izvēlies maksāt vai atcelt. 5..30 eiriki, atkarībā no tā, ko pasūta...
Nemāki ni .de pasūti no .uk
Ir gan pirkts šis un tas. Un varu teikt, ka vācu amazonē iepirkšanās ir sakarīgāka par citu valstu amazonēm (lai arī kopumā viņas visas ir labas) - gandrīz visi veikali sūta uz Latviju un sūtīšana notiek ātrāk nekā no citām valstīm.
piegādes cena ir atkarīga no tā, vai tiek izmantots kurjerpasts vai sūtījums pa parasto pastu, kā arī - vai izmanto kādas sūtījuma paātrinātās opcijas. Jebkurā gadījumā ir vienkāršs veids, kā visu noskaidrots - saliec visas interējošās preces grozā un uzsāc apmaksāšanas procesu. Tur parādīsies arī visas gala izmaksas (pirms galējās pasūtījuma pieņemšanas), tāpēc, ja kaut kas nepatiks, visu varēsi atcelt.
Google tulkotājs ir Tavā rīcībā :) Piegāde ir jau ierēķināta cenā,tikai dažām precēm ir arī atsevišķa piegādes cena,tas parasti parādās tikai tad,kad jau pērk preci. ··· Iepirkšanās internetā: No AMAZON DE ,kāds ir pircis ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Iepirkšanās Amazon (8)
Es gribu nopirkt mūzikas albumu Amazon intereta veikalā, bet man nav pilnīgi nekādas pieredzes ar to... 1. Kur labāk pirkt, Amazon.co.uk vai Amazon.com? 2. Kā ir ar preces piegādi, vai ir papildus jāmaksā un vai iespējams ...
Amazone pamatā arī sūta pa pastu, par piegādi jāmaksā, ja nav kāda akcija, nodokļus jau pati amazone sarēķinās un iekasēs. Salīdzini cenas no kurienes sanāk lētāk (ar piegādi), no tās amazones arī sūti. UK labāk, jo tad nebūs papildu muitas un PVN. Arī piegāde, cerams, būs ātrāka, ja pastā viņiem atkal negadīsies sastrēgumi (lai gan ir cerība, ka tāpat sūtīs no loģistikas centra iekš DE).

Amazonā visa piegāde un iespējamie nodokļi tiek pierēķināti pasūtot. Tajā brīdī pirms galīgās pasūtīšanas var arī pačekot, vai nav kāds lētāks UK piedāvājums vai arī ebajā (.co.uk).
Visas izmaksas redzamas jau pasūtīšanas procesā.
Tomēr svarīgi, lai prece būtu Eiropas noliktavās. Tad ir vienalga no kura amazona ņem. Ja no Amērikas sūtīs, tad gan muitas klapatas!
http://www.aliexpress.com/
visas komisijas pie pasūtīšanas, pie saņemšanas pastā nav nekas jāmaksā, laiks vidēji 2 ned.
aliexpress ir ķīnā, pasūtot ko lielāku tāpat būs jāmaksā pvn ··· Iepirkšanās internetā: Iepirkšanās Amazon lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Iepirkšanās Victoria secret (9)
Tās, kas iepirkušās Victoria´s secret - kā tur ir ar apavu izmēru atbilstību eiropas izmēriem? Tur esošā apavu tabula man nevaeras vaļā, rāda tikai baltu, tukšu lapu......
No kuras lapas tad tu sūti? Tur tachu ir amerikāņu izmēri... Iemet google apavu izmēru pārrēķinu tabulu. http://www.schuhgroessen-tabelle.de/ cik man amerikāņu apavi ir bijuši, tad atbilst šai tabulai selnij :))
es nerisketu apavus sutiit neta,kur nu vel VS. un ja neder? man kaja ir ljoti shaura,ja man nederes,diez vai kadai bus liidziiga.
vieniigi kadai mednecei japiedava,bet arii nav fakts,ka deres.
A) apavi principā kā no laba ķīniešu veikala, ne parak dargi, bet vismaz kkas interesants, kvalitate visada (vrb tag ir savadak, man tas bija milakais veikals 2008/9.g)-bija nereali labas lietas nopirkushas un bija tadas ne visai.
B) neatceros, bet tur bija kkas ar muitošanu, pāris reizes atveda kurjers, bet vienu bija japilda kkadas deklaracijas un kkas jamaksa pa virsu
C) pirku vienmer kkadu 8.5 izmeru savam 38-39, ja atmina nevil, bet, protams, ne vienmer atbilda. Ja, skaties izmeru tabulu, kaut vai amazon. Nederosho jau sen notirgoju talak.
Lai izdodas!
BTW - piektdien RIX atvēra Victorias Secret veikalu. Biči veļa, kosmētika, smaržlietas, VS aksesuāri... ;) Me priecīga :) ··· Iepirkšanās internetā: Iepirkšanās Victoria secret lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Par iepirkšanos amazon.com (13)
Tie, kas iepērkas amazon.com - kā Jūs norēķināties par pasūtījumu? E-bajā viss skaidrs, ir paypal, bet te piedāvā norēķināties ar karti... Tas ir droši?
Esmu pirkusi pie amazon.de. Norēķinājos ar savu parasto VISA karti. Tikai vispirms karti vajadzēja bankas mājas lapā reģistrēt drošiem pirkumiem, citādi viņi naudu neskaitīja nost. Ne gluži com, jo tas ir štatu veikals, bet .de un .co.uk pircis esmu bez problēmām.
Ar karti norēķināties ir pietiekami droši, ja normāla banka un kartē ir tikai līdzekļi pirkumiem.
Vispār jau PayPal arī nav banka un naudu ņem no tās pašas kartes. Tā ka būtībā - iztiek bez lieka starpnieka. :) Amazone senāka par paypal, norēķinu drošums identisks, bet ne vienmēr visu sūta uz LV, īpaši no .com un .de Nav problēmu drošuma ziņā.
Vienīgi ja prece nav Eiropas noliktavās, tad var būt, ka atteiks vai arī draud klapatas ar muitu.
··· Iepirkšanās internetā: Par iepirkšanos amazon.com lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Apģērbu iegāde internetā (14)
Tikai dāmām - Kuros interneta veikalos pērkat drēbes? padalieties pieredzē :)
Ja vēlies dizaineru apģērbu,varu ieteikt yoox.com.Atlaides labas gan apģērbiem,gan apaviem,gan somām,Piegādā uz mājām kurjers,bet,ja prece neapmierina vai neder,atbrauc tai pakaļ un pēc tam nauda tiek atskaitīta atpakaļ kontā. http://www.sakta.lv/lv/production.php?cat_id=16 Membershop un Stilago. Tur jūs visas pārsvarā iepērkaties. Dažreiz līdz vājprātam.... Agrāk kaut ko no Halens un Cellbes pasūtīju, BobPrix, tagad tikai apskatos, bet iepērkos veikalā. Iepatikās veikalos. Bez piemērīšanas nepērku neko. Interneta veikalos tikai apskatos jauno kolekciju piedāvājumus tiem zīmoliem, kuru veikali ir Latvijā vai kuros principā vēlos iepirkties. ··· Iepirkšanās internetā: Apģērbu iegāde internetā lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Problēmas ar iepirkšanos ārzemju interneta veikalos (28)
Pirmoreizi , Latvijā dzīvodams, nolemu izdarit pirkumu ārzemju internetveikalā. Cik es saprotu, tad bāzējas tas veicis Anglijā, bet websaitam ir versijas bez maz vai visas Eiropas valodas un sūta viņi preci uz visurieni. Vakar pa ...
Man ir bijis sekojoshi, piegaadaa preces no Austraalijas, reizem ir lapinja no pasta, ka jaanaak peec pacinjas un reizem pie loga dauzaas kurjers, jo nezin aardurvju kodu. Kurjers zvaniis uz telefona nr, ja kas, ceru, ka taads tur tika prasiits. Stresot nav pamata. Pirms "suudus vaariit" intereseeties par visu siiki un smalki vajag, tad nebuus nevajadziigu galvassaapju. nestreso, buus ok. videeji katra 10 pacinja pazuud bet 2x mazaakaa cena un precju izveele to atsver :) Nuu, uz sitienu es ieteiktu divas lietas - uzdot jautaajumu par piegaades veidu taa saita help dienestaa ar sho jautaajumu. Visticamaak sanjemsi taa kurjerpasta koordinaates, uz kuraam jautaajums jaatkaarto. Kurjers buus visticamaak vieteejais (ups, dps utt), tiem arii vareesi latvieshu valodaa pajautaat. Ja tomeer kautkaads aarzemju kurjers, nu aizraksti uz meilu.
Kazi, varbuut patdabuusi tracking numuru un interneta lapaa vareesi sekot savai piegaadei liidzi "iekrauts, izsuutiits, celjaa, piegaadaats"
Da pasts tas būs noteikti. Nekas lētāks nav izdomāts. Kā parasti - paziņojumu saņemsi ... ··· Iepirkšanās internetā: Problēmas ar iepirkšanos ... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu