Iepirkšanās Polijā.

Bieži dzird, ka Polijā esot daudz zemākas cenas. Ar draudzenēm esam nolēmušas apvienot patīkamo ar lietderīgo un pārbaudīt, vai tā ir. Varbūt kādam zināmi labi apģērbu un apavu veikali Varšavā vai tās tuvumā. Kā tos meklēt? Kur izdevīgāk mainīt naudu?

edding  8 3 Polija nav prestiži. Mēs vairak pa musulmaņu zemēm, tur turcijas -emirāti visādi. Garīgi smalki attīstītie dodas uz Indiju, pēkšņi pārtopot par ticīgiem budistiem.Kam naudas vairāk, uz Kanārijām, Maldīvām.

Nellda  1 9 kādreiz padomāju - cik cilvēkam vajag apģērbu, lai nestos uz Poliju? Maisu,divus? Ja gribi patīkamo, aizbrauc uz Polijas dienvidiem - Krakova,Zakopane. Ja gribās iepirkties, tad jāiepērkās. Un tikai. Varšavā esot lielveikals, liels,kur varot piepirkties par lētākām cenām. Ja cenā neieskaita ceļa izdevumus un iztērēto laiku.

Ljekainiitis    7 99 % stāstu par 2 x zemākām cenām kaut kur citur ir urbānās leģendas. Atlikušais 1 - tās ir akciju cenas, kas tiešām ir stipri labākas, kā pie mums.

Sintra    3 Varšavas centra lielveikalos nekas diži lētāks nebūs, ja vien nav lielās atlaides. Ārpilsētas outletos neesmu bijusi.

Nellda  1 5 esmu mēģinājus lēti iepirkties gan Berlīnē, gan Londonā. Kaut kas jau tur ir. Bet lētie sūdi visur ir lētie sūdi. Nesaku, ka nevar sapirkties, tikai esmu sapratusi, ka ir skaidri jāzina ko vajag, kam vajag, cik daudz un kur tas ir.Jābūt pietiekami daudz brīvam laikam. Atlaižu periodā tur tiešām ir lētākas labās lietas, tikai laicīgi jānopērk lētās biļetes, vai jāieplāno ekskursija. un jārēķinās ar daudz cilvēkiem. Meita atlaižu laikā labprātāk atbrauc no Londonas un iepērkās šeit, jo... vieglāk orientēties preču klāstā, atlaides ir pietiekoši interesantas arī šeit.
Bija Lonbdonā Valentino svārkiem atlaide no 2000 uz 1000. Būtu nopirkusi,ietaupot 1000 mārciņu. Žēl, bet nevarēju atļauties

selnija_  2 5 Varšavā ir ļoti sarežģiti orientēties. Ceļazīmes saliktas haotiski, neloģiski! Tas no personīgās pieredzes. Varbūt noder info.

EECOOL  12 6 OMG kratītes uz Poliju pēc lupatām. Briesmīgākā vieta Eiropā. Taču aizbrauciet uz Stokhomu ar prāmi un sapērciet sev visu. Tur tiešām ir daudz normālu veikalu, un vienmēr ir atlaides. Civilizēta, forša pilsēta, atšķirībā no briesmīgās un bīstamās Polijas.

Geisha  1 12 Belostokas tirdziņā ir foršs polis, kurš tirgo apavus. Nopirku zābakus un gandrīz apprecējos. Tas polis vispār bija tīri ņemams. Vella polietes man toreiz gandrīz matus noplēsa dēļ tā Kšemelika. Lai veicās jums!

Marseliina    3 Geiša! Vahmurka arī bija?:D

JurisK    1 Man jau arii shkjiet - ja grib nopirkt leeti, jaabrauc uz izpaardoshanaam. Taas vareetu saakties peec Lieldienaam, paveero kaadus polju zinju saitus. Izpaardoshanas arii Skandinaavijas valstiis meedz buut izdeviigas muuseejajiem, citaadi skriet uz Stokholmu un pirkt to pashu, kas pie mums 2x leetaaks, nav praata darbs! Belostokaa esot tas pats. kas Viljnjaa, un tikai nedaudz leetaaks, taa man zinaataaji iepirkshanaas jomaa staastiijushi. Un Viljnjas tirguu faktiski nekaa normaala nav.

jadore  1 2 Katrā valstī sava nacionālā valūta ir dārgāka. Vajadzētu būt izdevīgāk mainīt šeit vai Lietuvā. Paskaties internetā valūtas maiņas kursus.

Nerons    6 Man draugi nesen arī bija Polijā. Secinājums, ja iepirkšanos var savienot ar patīkamo(kas nu kuram patīk), tad ir vērts, bet ja tikai iepirkties, tad tie laiki garām. Pāris euro dēļ, jau nav ko triekties!

jadore    2 Sarēķinot degvielas, laiku, amortizāciju, šaubos vai kas lētāk sanāks. Uz Poliju šim mērķim es noteikti nebrauktu. Vācija, Itālija ir labākas vietas, bet ne lielveikli.

lasminaxxl  3 4 Tā kā daļa mana darba saistīta tieši ar tālbraucējiem šoferiem, viņus zinu daudz un labi, un ne tikai latvijas , arī Eiropas valstu. Viņi ir ļoti sakarīgi vīrieši, nebūt ne prasti, tieši pretēji !!! Tā kā nevajag uz mani norādīt , zinu kas ir kas ..

lasminaxxl    4 Itālijā bija dārgi. Ja T krekliņi bija par 30 E jau ar atlaidi, tad tas nav lēti.Kleita, kādu līdzīgu te nopirku par 42 E, tur bija 150. Gribēju briļļu rāmi nopirkt, tie līdzīgi kā mums .

Uggiss    6 Ja Berlīnē neko neatrod, tad protams Polijā gan veikali gan preces ir no Jaunzelandes un Austrālijas :)

joens  2 4 Slikti orientējos aktuālajos apģērbos sievietēm, bet sev LV robežās pērku gandrīz vai tikai "sieriņus" (vai jebko citu, ko vajag tūlīt un šajā paša vietā, ne pēc pāris mēnešiem Londonā), visu citu mugurā un kājās velkamo kaut kur ārpusē.

Polija ir ekonomiski izdevīga pat braucot speciāli šopingot (protams, ne vienu T-kreklu nopirkt), kur nu vēl, ja šopings tik viena no brauciena sastāvdaļām. Varšava, protams, piedāvās lielākas iespējas, kaut tā, arī Suvalkos var veiksmīgi iepirkties.

Berlīne ir ļoti OK, iespējas aizlidot lieliskas. Vismaz sev redzu daudz lielāku un interesantāku izvēli kā Stokholmā. Londonā gan iespēju vēl vairāk. Jāpērk visur ar atlaidēm, kas ir regulāri un brīžam loti nopietnas, īpaši lietām, ko par pilnu cenu nevaru atļauties.

Geisha  3 4 Tikko biju Vācijā pie meitas. bijām arī šopingā. Nu bēdīgi. Dārgi un ļoti švaka izvēle. Pagāju, paskatījos, atstāju meitai savas zeķes un teicu, lai lieki netērē laiku un naudu. Atbrauks uz Rīgu, aizvedīšu uz savam vietiņām - apģērbsies kā princese par normālām naudiņām. Pie mums ir fantastiska izvēle un par normālām cenām. Tikai vajag zināt kur un ar ko draudzēties.

EECOOL  3 6 Aranija un Geisha nu beidziet taču ņirgāties par sevi. Ja tās naudiņas nav, tad tikai prastas lupatas pirksiet. Ja cilvēkam ir budžets, tad atradīs sev labu apģērbu vairumā civilizētu valstu. Un sieviešu apģērbs ir lētāks nekā vīriešu, un izvēle ir daudz lielāka Latvijā vai Stokholmā vai citur. Sviestu vien dzenat. Ja brauksiet iepirkties uz Bolderāju, diez vai atradīsiet labu apģērbu, tas taču ir loģiski. Bet apgalvot, ka Vācijā nav ko pirkt, toties Polijā ir, ir pilnīgi stulbi.

Līdzīgi jautājumi
Iepirksanas Vacija (21 atbildes)Iepirksanas Belostoka, Polija (4 atbildes)Iepirksanas Somija (13 atbildes)Iepirksanas Somija (9 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu